Compensa vs Šilainiai (69:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pagirtinai krepšį atakavusi „Compensa“ pasiekė pergalę

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 1137

Antradienį, lapkričio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Compensos“ (2/4) ir svečių „Šilainių“ (1/5) ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai, tačiau kiek vėliau pagirtinai krepšį atakavę aikštės šeimininkai ėmė tolti. Nepaisant to, antrame kėlinuke „Šilainiai“ kiek pristabdė varžovų metikus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė tirpti. Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau žaidė apylygį krepšinį, tačiau vienu žingsneliu priekyje vis buvo „Compensa“. Lemiamoje rungtynių dalyje spurtavę šeimininkai atitrūko nuo priešininkų ir įgijo net 17 taškų pranašumą. Dar vytis bandę svečiai nebesugebėjo panaikinti deficito, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Compensa“. 69:58 (25:16, 13:17, 14:12, 17:13).

Susitikimo pradžioje komandos žaidė labai panašiai, viena po kitos besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau, sėkmingo H. Paulausko žaidimo dėka, svečiams pavyko įgyti kelių taškų persvarą. Čia pat dviem tolimais metimais atsakęs M.Samuolis rezultatą išlygino. Po to sekę „Compensos“ krepšininkų spurtas 11:2, kuris tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos ir leido šeimininkams perimti iniciatyvą į savo rankas. 25:16.

Antro ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių sekė keli iš eilės aikštės šeimininkų taškai, sukrovę jiems jau dviženklę persvarą. Vis tik, ja ilgai džiaugtis neteko, nes čia pat penkis taškus iš eilės pelnę „Šilainiai“ sumažino skirtumą tarp komandų daugiau nei perpus – iki šešių taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios rezultatyviomis atkarpomis apsikeitusios ekipos baigė pirmą rungtynių dalį penkių taškų tarpusavio skirtumu. 38:33.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę svečiai rezultatą išlygino, tačiau nieko ilgai nelaukę aikštės šeimininkai čia pat pelnė penkis taškus iš eilės ir vėl kiek atitrūko nuo varžovų. Po dviejų netaiklių V. Vaivados baudos metimų „Compensa“ pelnė dar kelis taškus be varžovų atsako ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos nežymiai geriau pasirodė puolimą pagerinę „Šilainiai“ ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. 52:45.

Nors lemiamą rungtynių dalį geriau pradėjo svečiai ir sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų, tačiau iškart po to sekė lemiamas aikštės šeimininkų spurtas 13:0, kurio dėka jų pranašumas staiga šoktelėjo iki septyniolikos taškų. Kiek vėliau, per likusį laiką „Šilainiai“ dar bandė gelbėtis, tačiau puikiai atlaikę lemiamą šturmą „Compensos“ krepšininkai įsirašė į savo sąskaitą antrą pergalę. 62:58.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Mindaugas Samuolis kalbėjo: „Visas rungtynes labai gerai pataikėme. Mes esame metikų komanda, todėl, jeigu mums nepakrenta metimai, mes negalime laimėti. Neturime labai geros komandos, turime penkis – šešis gerai žaidžiančius žmones, kiti taip pat žaidžiantys, bet neturintys tokio labai didelio supratimo, tai kiek galime, tiek tempiame, kiek galime, tiek duodame visiems pasižaisti, todėl ir sakau, jeigu nepakrenta metimai, negalime nieko padaryti“.

„Compensa“: Merūnas Visockis – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Samuolis – 15 tšk., Justas Medekšas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Siriūnaitis – 10 tšk.

„Šilainiai“: Henrikas Paulauskas – 23 tšk. (9 rezult. perd.), Karolis Zubernis – 11 tšk., Paulius Žeimys – 9 tšk.

Pranašumo neišsaugojusi „LejuoTransa“ patyrė apmaudžią nesėkmę (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:52 val.)Pirmajame šešioliktfinalio mače ‒ lengva Compensa pergalė (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Compensa“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Compensa“ nesunkiai įveikė „Lapių“ komandą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)