Sporto fėja & Detagama vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (73:80)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą

2016 vasario 03 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 1013

Vasario 3 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto fėja & Detagama“ priemė svečius „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“. „Sporto fėja & Detagama“ buvo iškovoję keturias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ komandos sąskaitoje buvo šešios pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Antrą minutę rezultatu 6:3 pirmavo „Sporto fėja & Detagama“. Netrukus vieno taško persvarą įgijo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (6:7). Prasidėjus antrai kėlinio pusei svečių pranašumas buvo padidėjęs iki keturių taškų (9:13). Septintą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Sporto fėja & Detagama“, po kurių šeimininkai vėl buvo priekyje (14:13). Visgi paskutinėmis ketvirčio minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“. Svečiai pamažu įgijo keturių taškų persvarą (18:22).

Prasidėjus antram kėliniui du taškus pelnė „Sporto fėja & Detagama“ (20:22). Į tai svečiai atsakė dviem taikliais metimais (20:27). Įpusėjus trečiai minutei „Sporto fėja & Detagama“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (22:29). Penktą minutę spurtą pradėjo šeimininkai, kurio metu jie pelnė aštuonis taškus be atsako (30:29). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šeimininkų puolimas ėmė strigti, o „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ pelnė devynis taškus be atsako ir vėl atitrūko (30:38). Per paskutines dvi kėlinio minutes svečiai persvarą išsaugojo (34:43).

Prasidėjus trečiam ketvirčiui komandos apsikeitė taikliais metimais (36:46). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (36:52). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 15 taškų (42:57). Netrukus svečių pranašumas išaugo iki 19 taškų (42:61). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „Sporto fėja & Detagama“ sumažino varžovų persvarą iki 17 taškų (46:63).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Sporto fėja & Detagama“. Aikštės šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (54:63). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (54:65). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė septyni taškai (63:70). Aštuntą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (68:76). „Sporto fėja & Detagama“ pelnė penkis taškus be atsako ir likus minutei bei 20 sekundžių privertė minutės pertraukėlės paprašyti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“. Visgi po jos svečiai žaidė užtikrintai ir rungtynių pabaigoje padidino persvarą iki septynių taškų (73:80).

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ iškovojo septintą pergalę, o „Sporto fėja & Detagama“ pralaimėjo šeštą kartą.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ treneris Donatas Budginas: „Pergalė šiandien buvo pasiekta vieną kartą, vėliau atsipalaidavome ir teko ją iškovoti antrą kartą. Šaunuoliai, kad susirinko. Iš pradžių neturėjome startinio penketo vidurio puolėjo, bet vėliau keli startinio penketo žaidėjai atvažiavo į rungtynes. Truputi trūko suolelio, bet viskas neblogai sekėsi. Svarbu laimėjome. Varžovai neblogai atrodė kai bandė vytis, bet viskas baigėsi gerai.“ Paklaustas, kodėl varžovams pavyko pasivyti, treneris atsakė: „Gal todėl, kad sudėtį truputi pasilpninom ir A.Rimas, kuris pataikė šiandien tokius metimus kokių neturėtų pataikyti.“

„Sporto fėjos & Detagamos“ treneris Darius Gvildys: „Laimėjo stipresni ir tiek.“ Paklaustas, kaip pavyko ketvirtame kėlinyje pasivyti varžovus, treneris atsakė: „Varžovai atsipalaidavo, mes tai pajutom ir pasinaudojome tuo. Iš tikro rungtynes kontroliavo jie ir nugalėjo.“

Sporto fėja & Detagama: Arūnas Rimas – 28 tšk., Evaldas Jurgaitis – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 7 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Paulius Valentukonis – 21 tšk. (11 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 17 tšk., Giedrius Būda – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 vasario 04 d., 00:00 val.
kaip greit viskas keiciasi,o dar visai neseniai sporto feja buvo kkl pasididziavimas:(
Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 00:03 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)