Hidraulinės sistemos vs Kauno aerouostas & Lana lecta (77:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“

2015 balandžio 07 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 993

Antradienį, balandžio 7 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių didžiosios taurės ketvirtfinalio pirmasis susitikimas, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Kauno aerouosto & Lana lecta“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos žaidė pakankamai lygiai, tačiau nedideliu žingsneliu priekyje žengė aikštės šeimininkai. Vis tik, antroje susitikimo pusėje žymiai sėkmingiau rungtyniavę „Hidraulinės sistemos“ sugebėjo atsiplėšti nuo varžovų. Ketvirtame kėlinuke „Kauno aerouostas & Lana lecta“ buvo sumažinęs deficitą iki keturių taškų, tačiau laiku atsigavę bei toliau užtikrintai žaidę šeimininkai sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. 77:60 (21:19, 12:11, 15:8, 29:22).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavę aikštės šeimininkai iškart atitrūko nuo priešininkų, tačiau ilgai netrukus „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pabudo ir pasivijo varžovus. Kiek vėliau rungtynės klostėsi taškas į tašką, tačiau dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ ir vėl atsiplėšė, bet ir šįkart neilgam, nes sėkmingo T. Žiobos žaidimo dėka rezultatas tapo lygus. Vis tik, dar spėję surengti rezultatyvų išpuolį šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą. 21:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi ekipos ir toliau viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje rezultatas ir vėl tapo lygus. Nerezultatyviame kėlinyje žaidimas klostėsi gana vangiai, komandos sunkiai rinkos taškus, tačiau šiek tiek geriau ir vėl pasirodė „Hidraulinių sistemų“ ekipos krepšininkai, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką jie turėjo trapią trijų taškų persvarą. 33:30.

Po ilgosios pertraukos abi komandos ir vėl apsikeitė trumpomis, bet rezultatyviomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų nepakito, tačiau kiek vėliau itin rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo atsiplėšti nuo priešininkų dviženkliu skirtumu ir išlaikyti jį iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos. 48:38.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau antrą kvėpavimą įgavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ surengė spurtą 2:11 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Vis tik, laiku susiėmę „Hidraulinių sistemų“ vyrai sugebėjo atsitiesti ir susigrąžinti dviženklį pranašumą, kurį vėliau tik didino, ko pasekoje pasiekė gana solidžią pergalę rezultatu 77:60.

Po šios pergalės „Hidraulinės sistemos“ serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0. Sekantis susitikimas įvyks balandžio 12 dieną (Sekmadienį), 19:30 val. LSMU sporto salėje.

Po pergalės nugalėtojų ekipos žaidėjas Karolis Šabūnas kalbėjo: „Manau, kad žaidimas nebuvo labai gražus, pakankamai išsiderinęs. Tiesiog, antroje rungtynių pusėje vyrai susikaupė, kas, manau, ir lėmė pergalę. Pradėjome geriau rungtyniauti gynyboje, pradėjome pataikyti, tai vat ir ištraukėme pergalę“.

Ketvirto kėlinuko pradžioje varžovai buvo pasiviję iki keturių taškų, kas padėjo vėl atsitiesti?:

Tiesiog žaidimas kažkiek išsibalansavo ir vėl, kol atradome savo vietą, gal varžovai pavargo, nežinau, tiesiog esame labai patenkinti rungtynėmis, buvo atletiškas, sunkus varžovas, džiaugiamės pergale“.

„Hidraulinės sistemos“: Martynas Kudakas – 20 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Marius Šumlinskas – 16 tšk. (11 atk. kam.)

„Kauno aerouostas & Lana lecta“: Tautvydas Žioba – 20 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vilius Rudelevičius – 14 tšk., Paulius Amanaitis – 8 tšk.

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno aerouosto & Lana lecta“ ir „Hidraulinių sistemų“ tarpusavio serijoje prireiks lemiamų trečių rungtynių (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:30 val.)