Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla vs Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla (118:56)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 19 d., Pirmadienis, 13:30 val. @ Julijanavos katalikiškos mokyklos sporto salė, Bitininkų g. 31, Kaunas

"Basketnews.lt Lietuva" taurę Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla pradėjo lengva pergale

2012 kovo 19 d., Pirmadienis, 16:13 val., peržiūros: 3642

Kovo 19 dieną Julijanavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Basketnews.lt Lietuva" taurės 2012 m. rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla priemė svečius Viktoro Kuprevičiaus vidurinę mokyklą. Rungtynes geriau pradėjo Julijanavos mokyklos žaidėjai, kurie gerai gindamiesi ir taikliai atakuodami varžovų krepšį įgijo 27 taškų persvarą (43:16). Antro kėlinio antroje pusėje aikštės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 34 taškų (64:30). Trečiame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė – Julijanavos mokykla toliau didino persvarą (98:41). Ketvirtame kėlinyje Julijanavos mokyklos persvara padidėjo iki 62 taškų (118:56). Tai buvo pirma Julijanavos mokyklos pergalė, o V. Kuprevičiaus mokykla pralaimėjo pirmą kartą.

Pirmus taškus rungtynėse pelnė svečiai, kai dvitaškį pataikė T.Skripkauskas (0:2). Baigiantis antrai minutei trijų taškų persvarą turėjo Julijanavos mokykla (5:2). Prasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė septyni taškai (11:4), o V. Kuprevičiaus mokyklos treneris paprašė minutės prtraukėlės. Po jos V. Kuprevičiaus mokykla sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (11:6). Penktą minutę, daugiausiai taiklių tritaškių dėka, Julijanavos mokyklos persvara pradėjo sparčiai augti. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 23 taškai (32:9). Kėlinio pabaigoje Julijanavos mokykla padidino persvarą iki 27 taškų (43:16).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos pelnė tik po du taškus (45:18). Trečią minutę komandos apsikeitė dvitaškiais (47:20). Ketvirtą minutę M.Nižinskas pelnė keturis iš eilės šeimininkų taškus (51:20). Sužaidus septynias minutes komandas skyrė 28 taškai (53:25). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 9:0 laimėjo Julijanavos mokykla (62:25). Kėlinio pabaigoje, daugiausiai taiklių S. Matusevičiaus metimų dėka, V. Kuprevičiaus mokyklai pavyko varžovų persvarą šiek tiek sumažinti (64:30).

Prasidėjus trečiam ketvirčiui komandos apsikeitė taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes komandas vis dar skyrė 34 taškai (68:34). Trečią minutę Julijanavos mokyklos persvara pamažu pradėjo augti. Įpusėjus penktai minutei Julijanavos mokykla paprašė minutės pertraukėlės (75:39). Po minutės pertraukėlės dviejų minučių atkarpą rezultatu 9:0 laimėjo aikštės šeimininkai (84:39). Prasidėjus aštuntai minutei du taškus pelnė S.Matusevičius (84:41). Tai buvo paskutiniai V. Kuprevičiaus mokyklos taškai šiame kėlinyje. Per likusį laiką Julijanavos mokykla savo persvarą padidino dar 14 taškų (98:41).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis taškus šeimininkams rinko A.Šukys. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 106:43. Julijanavos mokykla pamažu didino persvarą, kuri aštuntą minutę pasiekė 68 taškus (115:47). Įpusėjus devintai minutei A.Šukys pataikė iš aikštės vidurio (118:49). Per likusį laiką V. Kuprevičiaus mokyklos žaidėjai pelnė septynis taškus be atsako, bet tai nedaug sumažino solidų Julijanavos mokyklos pranašumą (118:56).

Po rungtynių Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos treneris E. Rutkauskas sakė: "Savo komanda likau patenkintas. Sužaidėme, manau, kaip mes mokame žaisti. Turbūt nieko slapto nepasakysiu, kad namų sienos visada padeda. Vaikinai gerai pataikė tritaškius, neblogai gynėsi. Daugumoje žaidimas man patiko." Paklaustas, koks komandos tikslas šioje taurėje, treneris atsakė: "Turbūt, koks yra kareivis, jei nesvajoja tapti generolu. Mes stengsimės, kovosime ir bandysime iškovoti taurę. Kaip viskas vyks toliau, pamatysime." Paklaustas, ar tikisi sunkesnių rungtynių, treneris atsakė: "Manau laukia rimti konkurentai VDU "Rasos" gimnazija. Daugiau Kauno pogrupyje nemanau, kad kažkas gali būti labai stiprūs. Manau, stipriausi konkurentai yra "Rasos" gimnazija."

V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos treneris: "Pirmos varžybos, dar mums augt ir augt iki tokių dalykų, reikia daug treniruočių. Tiesiog mus užmušė pirmas kėlinys. Varžovai pataikė iš eilės šešis tritaškius, kurie, manau, nulėmė rungtynių baigtį." Paklaustas, ar savoje aikštėje komanda gali atsirevančuoti varžovams, treneris atsakė: "Prie savų fanų bandysime atsirevančuoti. Dar mes be dviejų žaidėjų žaidėme, kurie turi išsigydyti traumas. Jei jie būtų žaidę, gal vaizdas būtų kitoks." Paklaustas, ar sunku žaisti svečiuose, kaip varžovus palaiko sirgaliai, treneris atsakė: "Visada yra sunkiau, nei kaip yra tuščia salė. Vistiek mokykloms tai yra šventė, susirenka sirgaliai. Manau yra malonu, kai aikštės šeimininkus gali palaikyti sirgaliai. Tiesiog yra maloniau žaisti, kitokia atmosfera būna."

Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla: Andrius Šukys 40 (49 naud. b.), Deividas Valatkevičius 26, Justas Furmanavičius 12

V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla: Saulius Matusevičius 25 (36 naud. b., 21 atk. kam.), Tautvydas Skripkauskas 9 (10 atk. kam.), Ugnius Gvildys 6

"Basketnews.lt Lietuva" taurės čempionai tapo "Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla" (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:13 val.)Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 17:02 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla be vargo perkopė ketvirtfinalio barjerą (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 16:17 val.)Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo Kauno Dainavos vidurinę mokyklą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 15:52 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla "nušlavė" Vilkijos gimnaziją - Ecowood ir keliaują finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 18:37 val.)Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą (2012 balandžio 10 d., antradienis, 15:19 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis "Kauno VDU "Rasos" gimanzija" įveikė "Kauno Julijanavos katalikišką" vidurinę mokyklą (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 15:14 val.)"Kauno Viktoro Kuprevičiaus vidurinė mokykla" iškovojo pirmą pergalę (2012 kovo 30 d., penktadienis, 16:16 val.)Kupiškiečiai iškovojo "Basketnews.lt Lietuva" 2012 taurės trečiąją vietą (2012 gegužės 22 d., antradienis, 21:02 val.)VDU "Rasos" gimnazija lengvai įveikė V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 16:32 val.)