BK Centre vs Kauno technikos kolegija (78:80)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„C“ lygoje, dramatiška „KTK“ pergalė prieš „BK Centre“

2014 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 17:38 val., peržiūros: 757

Šeštadienio popietę Kauno kolegijos salėje įvyko "C" lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, reguliariojo sezono B pogrupio rungtynės tarp "BK Centre"(1-4) ir "KTK"(3-2) komandų. Pergalę paskutinę sekundę "KTK" komandai padovanojo T.Gustaitis, pataikęs dvitaškį metimą ir išplėšdamas pergalę rezultatu 80-78.

Pirmąją rungtynių pusę komandos rungtyniavo taškas į tašką. Vis dėlto, nežymią persvarą visuomet turėdavo "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai: po pirmojo kėlinuko 21-18, po dviejų kėlinukų 39-37.

Trečiajame kėlinuke "BK Centre" komanda spurtavo rezultatu 6-2 ir įsiveržė į priekį, 43-41. Tiesa ilgai persvaros išlaikyti nepavyko ir "KTK" vėl susigražino trapią 2 taškų persvarą 58-56. Intriga rungtynėse laikėsi iki pat paskutiniųjų ketvirtojo kėlinuko sekundžių. Tritaškį likus žaisti 12 sekundžių pataikė "BK Centre" komandos žaidėjas T.Petrauskas ir išlygino rezultatą, 78-78. Tačiau paskutinėje atakoje "KTK" krepšininkas K.Jankaitis puikiai perdavė kamuolį laisvam komandos draugui T.Gustaičiui ir pastarasis pataikė lemiamą dvitaškį metimą. Galutinis rezultatas 80-78, "KTK" naudai.

Net 13 rezultatyvių perdavimų (įskaitant lemiamą šiose varžybose) atlikęs K.Jankaitis nesureikšmino šio pasiekimo: "Tiesiog skirstydavau kamuolius laisviems komandos draugams, o jie šiandien dažniausiai pataikydavo."

BK Centre: Tomas Petrauskas – 35 tšk. (16 atk. kam.), Kiril Abramtsov – 18 tšk., Samuel Mylnikov – 11 tšk., Karolis Zokas – 10 tšk.

Kauno technikos kolegija: Arminas Čapkauskas – 24 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Kazlauskas – 17 tšk., Justinas Mašeckis – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Lietuviški patiekalai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Rind“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių BK „Centre“ komandai. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:30 val.)