Karo medicinos tarnyba vs DNC Eoltas & ISL Santermita (59:92)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pamatus pergalei paklojo per pirmąjį kėlinį

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 00:41 val., peržiūros: 972

Antradienį, vasario 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Karo medicinos tarnybos“ bei svečių „DNC Eoltas & ISL Santermita“. Svečiai jau pirmajame kėlinyje pradėjo demonstruoti uraganinį puolimą bei puikią gynybą. Jie pirmąjį kėlinį laimėjo 28-ių taškų skirtumu, o likusių rungtynių metu tiesiog kontroliavo žaidimą bei iškovojo gan nesunkią pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipai. Jie per pirmąsias dvi minutes sugebėjo pelnyti 14 taškų, o varžovams leido įmesti vos tris. Vėliau svečiai apsukų ir toliau nemažino bei demonstravo nuostabią gynybą, bei tiesiog neįtikėtinai gerą puolimą. Vien per šį kėlinį jie įsmeigė aštuonis tolimus metimus bei naudojosi varžovų klaidomis, taip pabėgdami į greitą puolimą. Galiausiai pirmasis kėlinys baigėsi triuškinačiu skirtumu – 11:39. Antrojo ketvirčio pradžioje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipai itin sudėtingai sekėsi pataikyti metimus ir jie per pusę kėlinuko buvo įmetę vos du taškus. Tuo kaip mat naudojosi „Karo medicinos tarnybos“ komanda ir sumažino atsilikimą iki 17-os taškų. Vis tik, kėlinuko antroje pusėje svečių ekipa atsigavo ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė 18:5 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dviejų ketvirčių buvo 29:59.

Trečiąjį kėlinuką komandos žaidė gan apylygiai, tad didesnių spurtų šiame ketvirtyje nebuvo. Abi komandos jau per daug nedėjo pastangų ir dažniausiai rėmėsi tolimais metimais, kurie ne visada pasiekdavo tikslą. Galiausiai šį kėlinį ir vėl laimėjo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipa bei taip dar šiek tiek padidino turėtą pranašumą. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 46:79. Ketvirtasis kėlinukas buvo itin nerezultatyvus. Svečių ekipos tikslas, veikiausiai, buvo įmesti šimtą taškų, o šeimininkai dėjo visas pastangas, kad jų varžovams to pasiekti nepavyktų. Galiausiai šimtojo taško „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipa įmesti nesugebėjo, tačiau jie sugebėjo iškovoti triuškinančią pergalę bei linksma nata užbaigti antrąjį etapą. Galutinis rungtynių rezultatas 59:92.

E.Sliežauskas („DNC Eoltas & ISL Santermita“):
„Džiaugėmės, kad reguliarų sezoną užbaigėm pergalingai, kad gerą kovą davė karininkai. Jiems linkime sėkmės atkrintamosiose. Nežinau ar į didžiąją ar į mažąją taurę jie keliaus. O mes užsišoksim ant kokio nors monstro ir bandysim kovoti“.

M.Zdanauskas („Karo medicinos tarnyba“):
„Gaila, kad žaidėme tik į vieną krepšį. Kai kam reikia atlikti dopingo kontrolę ir tiek, nėra ką čia ir šnekėti“.

Karo medicinos tarnyba: Marius Zdanauskas – 17 tšk., Andrius Kvedaravičius – 11 tšk., Mantas Juščius – 9 tšk. (13 atk. kam.)

DNC Eoltas & ISL Santermita: Tomas Každailis – 20 tšk. (15 atk. kam., 7 perimt. kam.), Esmiraldas Sliežauskas – 19 tšk., Julius Demenius – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Deivydas Šikšnys – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Ignas Vanagas – 14 tšk.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Callcredit“ atsirevanšavo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai už skaudų pralaimėjimą praeitų metų atkrintamosiose (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)