KAUNO LIBERALAI vs ROBOTUKŲ ARMIJA (47:58)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 18 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno Šančių vidurinė mokykla

"Robotukų Armija" šventė pergalę

2012 kovo 18 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 2511

Sekmadienį (03.18), Kauno Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi M „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos „Kauno Liberalai“ (šeimininkai) ir „Robotukų Armija“ (svečiai). Sunkią, tačiau nieko nelėmusią pergalę iškovojo svečių komandos krepšininkai. Rungtynių rezultatas – 47:58 (8:16, 12:17, 16:6, 11:19).

Pirmą ketvirtį taškais pradėjo svečių komandos krepšininkas A.Eitutis. S.Kairys atsakė tuo pačiu ir rezultatas buvo lygus. Sužaidus kelias minutes svečiai surengė mini spurtą 0:5 ir įgijo 5 taškų pranašumą. Po taiklaus M. Valikonio baudos metimo, kuris šiek tiek sumažino persvarą, svečiai surengė dar vieną spurtą 0:6, visus 6 taškus pelnė A.Eitutis. Kėlinio pabaigoje R.Adomavičius dar pataikė tritaškį, kuris atsilikimą sumažino iki vienženklio skaičiaus. Rezultatas po kėlinio – 8:16.

Antrą ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, po L. Sakalausko tritaškio komandas skyrė tik 5 taškai. Tačiau tada svečiai sužaidė atkarpą 0:11, prie kurios daugiausiai prisidėjo A.Eitutis. Po šio spurto komandas skyrė 16 taškų. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkams dar pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 20:33.

Trečią ketvirtį šeimininkų komandos krepšininkas M.Valikonis pradėjo tritaškiu metimu. Dar po kelių minučių šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir sumažino skirtumą iki 5 taškų. Kėliniui įpusėjus šeimininkai vėl buvo susigražinę 10 taškų persvarą, tačiau kėliniui baigiantis šeimininkai spurtavo 7:0 ir sumažino persvarą iki 3 taškų. Daugiausiai prie gero šeimininkų žaidimo prisidėjo R.Adomavičius ir M.Valikonis. Rezultatas po ketvirčio – 36:39.

Lemiamą ketvirtį M.Valikonis pradėjo dar vienu tritaškius, kuris išlygino rezultatą. Tačiau vėliau sekė 5 iš eilės svečių komandos krepšininko, N. Kundroto taškai. Dar po kelių minučių jis smeigė tritaškį ir pridėjo dar vieną dvitaškį, taip su teikdamas savo komandai 7 taškų pranašumą. Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakos, tačiau šeimininkams nepavyko tiksliai sužaisti rungtynių pabaigos ir rimčiau pakovoti kelinio pabaigoje. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 47:58.

Po rungtynių „Kauno Liberalų“ komandos treneris, Domas Sirgedas sakė: "Pabaigėm sezoną. Džiaugiamės. Šiandien neblogai sužaidėm, esame patenkinti. Kuo toliau tuo geriau. Šiandien turbūt labiausiai pritrūko daugiau žmonių. Nebuvo kelių rezultatyviausių žaidėjų. Manau, kad kitą sezoną pasirodysime geriau“.

„Robotukų Armija“ komandos atstovas, Linas Dabulskis buvo patenkintas komandos žaidimu bei turnyrinės lentelės padėtimi.

"Kauno Liberalai" - Martynas Valikonis 14 tšk., Renatas Adomavičius 13 tšk., Liutauras Sakalauskas 10 tšk.

"Robotukų Armija" - Arūnas Eitutis 16 tšk. (6 išprovokuotos pražangos), Ignas Kaminskas 11 tšk. (14 atkovotų kamuolių), Nedas Kundrotas 10 tšk.

"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)"Robotukų Armija" šventė primą pergalę prieš "Nebajeris" komandą (2012 kovo 24 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Kaunas" ir vėl suklupo, "Robotukų Armija" iškovojo antrąją pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.)"Maybe" šventė pirmą pergalę (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:48 val.)"Robotukų Armija" žengė į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Robotukų armija" nugalėjo "Triobet" ekipą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 18:42 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Kauno NTI - PN" pasipriešinimą (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Vaišvydavą" ir išsiveržė serijoje 1-0 (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Robotukų armija" pateko į "C" lygos "Iššūkio" pusfinalį (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 00:51 val.)Be K.Meiliūno žaidusi "Robotukų Armija" patiesė "Maybe" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 18:47 val.)