Lietuviški patiekalai vs Žaliai-Balti (49:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 10:07 val., peržiūros: 1208

Pirmadienį (12.09), Kauno energijos sporto salėje, prasidėjo "C" lygos, "J" pogrupio, antrojo etapo kovos. Pirmieji ginklus surėmė šeimininkai – "Lietuviški patiekalai" (7-3) ir Žaliai-Balti (7-3). Geležinę gynybą pademonstravę "Žaliai-Balti" išsivežė pergalę iš Kauno Energijos – 49:63 (17:16, 12:18, 7:14, 13:15).

Jau nuo pat pirmųjų minučių "Žaliai-Balti" pradėjo kibiai gintis ir šovė į priekį (0:6). Nors šeimininkai buvo sumažinę skirtumą iki vieno taško, tačiau svečiai toliau sukdami savo derinius, laimėjo atkarpą (0:10) ir padidino skirtumą iki 11 taškų (5:16). Visgi kėlinuko pabaigoje "Lietuviški patiekalai" atsigavo ir daugiausiai M.Gustainio pastangų dėka atsakė spurtu (12:0) bei persvėrė rezultatą savo naudai – 17:16.

Antrajame kėlinyje "Žaliai-Balti" iškart susigrąžino persvarą (19:21), o vėliau po T.Kerevičiaus taškų serijos padidino skirtumą iki aštuonių (21:29). "Lietuviški patiekalai" bandė vytis varžovais tritaškiais, kadangi po krepšiu jų laukdavo trys, o kartais net keturi svečių ekipos žaidėjai. Kėlinuko pabaigoje skirtumas šiek tiek sumažėjo, tačiau svečiai išliko priekyje – 29:34.

Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavo sėkminga "Žaliai-Baltų" gynyba. Dar septyni svečių ekipos taškai paeiliui leido vėl įgyti dviženklį pranašumą (29:41). "Lietuviški patiekalai" nieko negalėjo pastatyti prieš sutankintą "Žaliai-Baltų" ekipos gynybą. Šiame kėlinyje šeimininkai pelnė vos 7 taškus ir po trijų kėlinuku turėjo 12 taškų deficitą – 36:48.

Ketvirtajame kėlinyje "Lietuviški patiekalai" padidino žaidimo tempą, tačiau tai nei kiek negelbėjo. Skirtumas buvo sumažėjęs iki dešimties taškų (40:50), tačiau po atkarpos (0:5) išaugo iki 15 taškų – 40:55. Šeimininkai per likusį laiką stengėsi dar kažką pakeisti, tačiau "Žaliai-Balti" taip pat turėjo savų atsakymų ir išlaikę pranašumą nugalėjo – 49:63.

Lietuviški patiekalai: Justas Ališauskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Adomaitis – 13 tšk., Martynas Gustainis – 5 tšk.

Žaliai-Balti: Deividas Šikšnys – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Kerevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Laurynas Vilkaitis – 11 tšk., Gytis Banevičius – 10 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Dumblo“ pergalių seriją nutraukė „Lietuviški Patiekalai“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Žaliai Balti“ po įtemptos kovos nusileido „Nepyk“ ekipai (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)