Rimo & Patikima linija vs UNO (53:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„UNO“ penketukas įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 18:33 val., peržiūros: 691

Sekmadienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2020 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Rimo & Patikima linija" ir "UNO".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "UNO" puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir greitomis atakomis atitrūko nuo šeimininkų ( 12:16). Antrame kėlinyje "UNO" toliau gynėsi zonine gynyba, o šeimininkams sunkiai sekėsi susitvarkyti su savo puolimu. Nors svečiai susirinko tik penkiese, bet toliau puikiai žaidė puolime - 21:30

Po ilgosios pertraukos "UNO" toliau didino pranašumą, bet po minutės pertraukėlės "Rimo & Patikima linija" ekipai pagaliau atsirišo krepšys ir sumažino skirtumą iki 8 taškų ( 39:47). Lemiamame kėlinyje "Rimo & Patikima linija" nepavyko išlaikyti sėkmingos serijos, o "UNO" užtikrintai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir iškovojo sudėtingą pergalę. Nors ketvirčio pabaigoje liko tik keturiese. Galutinis rezultatas – 53:70

„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„ICE“ sėkmingai startavo „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje, įveikdami „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:49 val.)„UNO“ turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:58 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę Rimo & Patikima linija įtikinamai nugalėjo BC „Boom“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 20:01 val.)Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)Runtynėse taškas į tašką ‒ „UNO“ pergalė prieš BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:38 val.)Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)