KRASTA AUTO KAUNAS vs KAUNO GRŪDAI - 2 (64:59)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

Krasta Auto po atkaklios kovos pranoko Kauno Grūdai - 2 ekipą ir žengė į įmonių lygos pusfinalį

2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 2475

2012 balandžio 23 dieną, Vydūno vidurinėje mokykloje susitiko Krasta Auto Kaunas (šeimininkai) ir Kauno Grūdai – 2 (svečiai). Rungtynes po labai atkaklios kovos laimėjo Krasta Auto ir peteko į įmonių lygos pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas – 64:59 (16:10, 11:24, 14:12, 23:13).

Rungtynes kur kas geriau pradėjo Krasta Auto ir sužaidus 4 minutes pirmavo – 13:2. Du tritaškius pelnė Mindaugas Gilius ir labai greitai nukirpo skirtumą – 13:8. Po du taškus apsikeitė komandos, o paskutinius kėlinio taškus vienu baudos metimu iš dviejų pelnė Giedrius Rinkevičius. Po pirmojo kėlinio 16:10 priekyje Krasta Auto.

Antrasis kėlinys jau kardinaliai skyrėsi nuo pirmojo ir jame daug geriau atrodė Grūdų ekipa, sužaidus tris minutes jie jau persvėrė rezultatą savo naudai – 20:19. Dar viena grūdų atkarpa šįkart 7:3 ir skirtumas jau paaugo iki 5 taškų – 22:27. Kėlinio pabaiga nieko naujo neatnešė ir po dviejų kėlinių – 27:34.

Trečiąjį kėlinį atkarpa 5:0 pradėjo Krasta Auto, o 7:0 atsakė Kauno Grūdai. Po du taškus apsikeitė komandos, o tris baudų metimus iš keturių pataikė Krasta Auto ir sumažino deficitą iki 6 taškų – 37:43. Tritaškį pelnė svečiai, o 4 taškus be atsako pelnė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 41:46.

Ketvirtasis kėlinys visas vyko taškas į tašką. Sužaidus 3 minutes rezultatą išlygino Krasta Auto ir nuo tada prasidėjo lygus žaidimas. Tuomet kitas tris minutes, kiekviena sėkminga ataka budavo palydima tokia pat sėkinga varžovų ataka. Tačiau pabaigoje šaltesni nervai buvo pas Krasta Auto vyrus ir jie laimėjo rungtynes rezultatu – 64:59 ir pateko į pusfinalį.

Po rungtynių nugalėtojų treneris prašė padėkoti varžovams, kad suteikė šansą žaisti šį mačą, o nepasiėmė lengvos pergalės. Vyrai šiandien sužaidė puikiai – didžiuojuos jais.

Pralaimėjusių treneris sakė – Nu pritūko šiandien biškį sėkmės, bandysim atsilošt kitais metais.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Šarūnas Petraitis (18, 5 rez. perd., 5 išpr. pr.), Giedrius Rinkevičius (17, 25 naud. bal., 13 atk. kam., 5 išpr. pr.), Mantas Vilimas (15), Edvinas Labūnaitis (11) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Gilius (24), Naglis Dunčikas (12), Marius Balčiūnaitis (9) taškai.

"Krasta Auto Kaunas" po atkaklios kovos pasidabino "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės bronza (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Krasta Auto Kaunas" iškovojo pakankamai sunkią pergalę (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 19:58 val.)Po labai atkaklios kovos pergalę šventė "BEST 4 YOU" komanda (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:30 val.)Agava & ASS Termolink nesunkiai susitvarkė su Kauno Grūdai - 2 ekipa (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:53 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "Kauno grūdų - 2" krepšininkai (2012 vasario 10 d., penktadienis, 21:57 val.)Kauno Grūdai - 2 neturėjo daug vargo su Mechel Nemunas (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Kauno Grūdai - 2" antrojoje rungtynių pusėje nesunkiai palaužė varžovus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Agava & ASS Termolink" palaužė "Kauno grūdai - 2" ekipą (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Kauno Grūdai - 2" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" antrą kartą įveikė "Krasta Auto Kaunas" ekipą ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:57 val.)