OnRoll vs R2P Sport ‒ S/M (71:96)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 20 d., Antradienis, 21:05 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Onroll“ savo namų aikštelėje buvo sutriuškinti „R2P Sport-2“ komandos

2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 06:42 val., peržiūros: 1009

Spalio 20 dieną, 21:00, Šv.Mato mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Onroll“ (šeimininkai) ir „R2P Sport-2“ komandos. Šios rungtynės apylygės išliko vos pirmąjį ketvirtį. Jau nuo antro kėlinuko svečiai įsibėgėjo ir nė negalvojo sustoti. Ir nors regis trečiame kėlinuke kiek atsipalaidavę ir leidę varžovams sušvelninti deficitą, svečiai po to vėl susiėmė ir laimėjo varžybas užtikrintu 25 taškų skirtumu (71 – 96)

Rungtynės prasidėjo kiek skirtingu abejų ekipų žaidimu. Šeimininkai daugiau veržėsi ir bandė pelnyti taškus iš prasiveržimų, tuo tarpu pirmi 6 svečių metimai buvo tritaškiai. Tokia rungtynių pradžia kiek palankesnė buvo šeimininkams. Jie išsiveržė į priekį rezultatu (8-5). Tačiau vos tik svečiams „atsirišo“ prasidėjo visos šeimininkų bėdos. Svečiai kur kas geriau užbaigė kėlinuką ir po jo pirmajo rezultatu (20 – 27)

Jau antrasis kėlinukas nulėmė šių varžybų nugalėtoją, vos tik kėlinukui prasidėjus, svečiai visiškai dominavo aikštelėje. Taigi, ilgai netrukus „R2P Sport-2“ ekipa jau pirmavo 25 taškais. Nors šeimininkams ir pavyko kiek sušvelninti deficitą iki ilgosios pertraukos, tačiau kai antrasis kėlinukas pasibaigė, svečiai jau turėjo solidų 20 taškų pranašumą (32 -52)

Po ilgosios pertraukos, svečiai kiek atsipalaidavo. Nors kėlinuko pradžioje rezultatas pernelyg nesikeitė, tačiau kėlinuko pabaigoje, svečiai visiškai paleido vadžias. Šeimininkai vos per kelias minutes sušvelnino turėtą deficitą ir kėliniui pasibaigus atsilikinėjo vos 11 taškų (55 – 66)

Visgi prasidėjus paskutiniam rungtynių ketvirčiui, svečiai vėl susiėmė. Pradėjo kur kas geriau žaisti, ir jų pranašumas netrukus vėl pasiekė 20 taškų ribą. Šį kartą „R2P Sport-2“ ekipa turimo pranašumo jau nebarstė ir laimėjo šias rungtynes rezultatu (71 – 96)

OnRoll: Tomas Ziutelis – 24 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Mikutavičius – 12 tšk., Mažvydas Juščius – 9 tšk.

R2P Sport ‒ 2: Justinas Pocius – 33 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Bietkis – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 21 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Laurynas Andrijauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„R2P Sport-2“ ekipos treneris M.Vaškūnas:

-Rungtynėse dominavote, tačiau trečiame kėlinuke kiek paleidote vadžias ir leidote varžovams perimti iniciatyvą. Kas nutiko?

- Na matot, visų pirma mes žaidėm penkiese, tai gal vyrai kiek pavargo. Tai va taip ir gavosi. Šiaip varžovai labai gražiai žaidžia savo salėj, matosi, kad nori laimėt. Tai va taip ir padarė tuos taškus.

-Kokius tikslus keliate šiam sezonui?

-Sunku dabar pasakyti, nes dar nežinom kokia bus tiksli komandos sudėtis. Na, bet manau būsime konkurencingi.

„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„OnRoll“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Lapės“ krepšininkus (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 21:33 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)Advokatai nesunkiai susidorojo su „R2P Sport“ ekipa (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:49 val.)