Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno aerouostas (85:80)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 02 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Ketvirtą kėlinį galingai pradėjusi „Advokatų kontora Konsus“ pasiekė pergalę

2015 spalio 02 d., Penktadienis, 21:58 val., peržiūros: 922

Penktadienį, spalio 2 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės“ rungtynės, tarp vietos „Advokatų kontoros Konsus“ ir svečių „Kauno aerouosto“. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau nežymiai ketvirtį laimėję šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą. Nepaisant to, po lengvo nokdauno atsibudę svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir išeiti ilsėtis turėdami minimalią persvarą. Po ilgosios pertraukos spurtavę svečiai kiek atitrūko, tačiau ketvirtą kėlinuką galingai pradėjusi „Advokatų kontora Konsus“ atitrūko ir išlaikę pranašumą iki pat rungtynių pabaigos pasiekė antrą pergalę rezultatu 85:80 (21:19, 13:16, 23:25, 28:20).

Rungtynės prasidėjo keliais iš eilės sėkmingais aikštės šeimininkų išpuoliais bei L. Jasevičiaus ir P. Mickūno taikliais tolimais metimais, po kurių „Advokatų kontora Konsus“ įgijo septynių taškų persvarą. Nepaisant to, pačiu laiku atsigavę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir pelnyti šešis taškus iš eilės, kas leido jiems sumažinti atsilikimą iki minimumo. Toliau, beveik visą laiką iki kėlinio pabaigos komandos žaidė apylygiai, tačiau panašų žaidimo tempą išlaikę aikštės šeimininkai po pirmojo kėlinuko turėjo dviejų taškų persvarą. 21:19.

Antrasis kėlinukas prasidėjo keliais abiejų komandų tritaškiais, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas 6:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturių taškų. Iškart po to „Kauno aerouosto“ krepšininkai surengė pakilimą ir pelnę septynis taškus be varžovų atsako susigrąžino iniciatyvą bei trijų taškų pranašumą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ekipos rezultatyvumu nespindėjo, o taškus rinko tik baudų metimais, kurių daugiau pataikė „Advokatų kontoros Konsus“ krepšininkai ir išėjo ilsėtis turėdami minimalų deficitą. 34:35.

Po ilgosios pertraukos „Kauno aerouosto“ puolimas žymiai suaktyvėjo, kas ir lėmė jų spurtą 2:11, po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Kiek vėliau šiokius tokius atsigavimo požymius demonstravę aikštės šeimininkai ėmė po truputį tirpdyti atsilikimą. Įpusėjus kėlinukui svečiai dar padidino pranašumą iki vienuolikos takų, tačiau iškart po to sekė „Advokatų kontoros Konsus“ spurtas 10:0, po kurio skirtumas tarp komandų ištirpo iki vieno taško. Po „Kauno aerouosto“ minutės pertraukėlės atsigavę svečiai dar sugebėjo iki kėlinuko pabaigos išlaikyti trapią trijų taškų persvarą. 57:60.

Jau pačioje lemiamo ketvirčio pradžioje jautį už ragų griebę aikštės šeimininkai, daugiausiai M. Sadausko pastangomis sugebėjo surengti spurtą net 13:0, po kurio jiems pavyko ne tik pasivyti priešininkus, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Kiek vėliau, penki iš eilės G. Kemzūros taškai dar labiau atitolino „Advokatų kontorą Konsus“ nuo varžovų, bet dar nagais kabintis mėginę svečiai kiek sušvelnino atsilikimą. Sumažinę atsilikimą iki šešių taškų, „Kauno aerouosto“ žaidėjai sustojo, nes didžiąją dalį baudų metimų pataikę šeimininkai neleido jiems labiau priartėti. Vis tik, dar du taiklūs tolimi metimai rungtynių pabaigoje kiek sumažino deficitą, tačiau pergale vistiek džiaugėsi aikštės šeimininkai. 85:80.

Po pergalės Justas Kalinauskas nedaugžodžiavo: „Sunkus žaidimas buvo todėl, kad dar neturėjome normalių treniruočių, smarkiai nesiruošėme sezonui. Sakyčiau, jog šis turnyras ir yra mūsų pasiruošimas sezonui, prieš dalyvavimą C lygoje. O laimėjome, pasikartosiu, galbūt todėl, kad mūsų žaidėjai turi daugiau patirties“.

„Advokatų kontora Konsus“: Gediminas Kemzūra – 21 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 21 tšk. (13 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 15 tšk., Mantas Sadauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Kauno aerouostas“: Tomas Pileckas – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 16 tšk., Paulius Valentukonis – 13 tšk.

Beveik visą mačą pirmavusi „Advokatų Kontora Konsus“ apmaudžiai krito prieš „Kauno SRC“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:51 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)Ketvirtfinalio trileryje Fortūna šypsojosi „Hidraulinėms Sistemoms“ (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:55 val.)Kovingai rungtyniavęs KK „Kauno Partizanas“ gerokai patampė nervus „Kauno Aerouostui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:34 val.)Vos penkiese susirinkęs KK „Kauno Partizanas“ patyrė eilinę nesėkmę (2015 spalio 09 d., penktadienis, 21:57 val.)Statistą pravirkdžiusiose rungtynėse „Kauno Aeorouostas“ palaužė „Kauno SRC“ pasipriešinimą (įkelta beveik visų rungtynių statistika) (2015 rugsėjo 22 d., antradienis, 22:31 val.)Po atkaklios ir emocingos kovos finalą pasiekė „Sporto manija ‒ 2“ (2015 spalio 16 d., penktadienis, 23:06 val.)Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)Bronzinio mūšio atomazgoje „Kauno Aerouostas“ tolimais šūviais nužudė „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno Aerouostas“ po didžiosios pertraukos neutralizavo „Vieningą Kauną“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)