Savi vs Kauno SRC ‒ 2 (41:91)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

Naujuosiuos metus „Kauno SRC -2“ ekipa pradėjo iškovodama lengvą pergalę prieš „Savi“ komandą

2016 sausio 05 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 1001

Sausio 5 dieną, antradienį, įvyko C lygos „ALT reklamos“ pirmenybių, antrojo turo, mažosios taurės, N pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Savi“ bei svečių statusą turėjusių – „Kauno SRC – 2“ komandų. Svečiu ekipa šiose rungtynėse net ir žaisdama ne pilnos sudėties nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš aikštės šeimininkų ir laimėjo rungtynes triuškinamu rezultatu – 41:91 (10:17; 11:27; 10:22; 10:25).

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Kauno SRC – 2“ komanda trūktelėjo į priekį ir sužaidus vos kiek daugiau nei minutę, nepraleidę nei vieno taško į savo krepšį, svečiai pirmavo septyniais taškais (0:7). Ketvirtąją rungtynių minutę A.Viesulas atidarė šeimininkų taškų sąskaitą pataikydamas tritaškį metimą (3:7). Kėlinio viduryje žaidimas tarp komandų išsilygino, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai po pirmojo kėlinio turėjo septynių taškų persvarą – 10:17.

Antrąjį rungtynių kėlinį ir vėl kur kas sėkmingiau pradėjo „Kauno SRC – 2“ komanda. Sužaidus keletą minučių antrajame kėlinyje jų pervara siekė jau dviženklį taškų skaičių (12:24). Įpusėjus keliniui, devintasis L. Matulaičio taškas rungtynėse padidino svečių komandos atotrūkį jau iki septyniolikos (15:32). Šeimininkų komandai puolime nesisekė absoliučiai niekas – begalės klaidų ir daugybė pramestų metimų lėmė tai, jog prieš didžiąją rungtynių pertrauką jų deficitas išaugo iki 23 taškų – 21:44.

Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Savi“ komandos atakos baigdavosi neparuoštais ir itin sudėtingais metimais, prarastais kamuoliais, o svečių komanda ramiu žaidimu tik didino savo persvarą. Šioje rungtynių dalyje puikiai žaidė „Kauno SRC – 2“ ekipos žaidėjas P.Maciulevičius – per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinį žaidėjas ne tik įmetė 19 taškų, tačiau sugriebė net 12 atšokusių kamuolių. Rungtynėse taip pat neapseita ir be kuriozinės situacijos. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes ir 43 sekundes, išsijungė krepšinio salės apšvietimas. Rungtynės buvo sustabdytos. Vis dėl to, prabėgus dešimčiai minučių ir salėje vėl atsiradus apšvietimui rungtynės buvo pratęstos. Per likusį rungtynių laiką svečių komanda tik dar labiau padidino savo pranašumą ir rungtynes laimėjo daugiau nei įtikinamu rezultatu – 41:91.

Po rungtynių žaidžiantysis „Kauno SRC – 2“ komandos treneris Marius Juozapavičius įvardino pagrindines priežastys lėmusias lengvą komandos pergalę:

Ne stipriausio pajėgumo, čia susirinkome ne pilnos sudėties, žaidė ne stipriausios grupės komandos, tai tiesiog agresyviau pasigynėme, stengėmes „ant greito“ užpulti, turėjom aukštesnių žmonių, tad manau tas ir lėmė pergalę.

Tuo tarpu „Savi“ komandos vyr. treneris Rolandas Aidukevičius teigė, jog komandai trūksta treniruočių:

Mažai žaidėjų, yra kaip yra, mažai treniruočių, visko mažai, tai ir „ant rezultato“ matosi.

Savi: Donatas Štabokas – 11 tšk., Karolis Bankauskas – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Šarūnas Šimėnas – 7 tšk.

Kauno SRC ‒ 2: Petras Maciulevičius – 22 tšk. (17 atk. kam.), Mantas Birutis – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Justinas Radauskas – 14 tšk., Lukas Matulaitis – 11 tšk., Marius Juozapavičius – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:46 val.)„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atlaikė KK „13“ komandos spurtą ir pasiekė revanšą (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:02 val.)