Lietuvos geležinkeliai vs Neveronys ‒ KKA (67:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai

2019 spalio 22 d., Antradienis, 21:48 val., peržiūros: 1041

Antradienį, C lygos A pogrupyje susitiko jau po vienerias rungtynes šiame sezone laimėję – „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Neveronys ‒ KKA“.

Rungtynių pradžioje pasinaudoję varžovų klaidomis „Lietuvos geležinkeliai“ po tikslių dviejų tolimų metimų pirmavo 10:2. Bet tada „Neveronys ‒ KKA“ suspurtavo 0:10 ir perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Pirmasis kėlinukas baigėsi 15:19 svečių naudai.

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Neveronys ‒ KKA“ ekipos tiksliais metimais, po kurių svečiai nutolo 19:28. Nors geležinkeliečiams pavyko priartėti iki dviejų taškų deficito, tačiau kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidę „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkai vėl įgijo nedidelį pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 34:42.

Į trečią kėlinuką „Lietuvos geležinkeliai“ išėjo pasiruošę duoti kovą svečiams ir jau po kelių minučių priartėjo – 40:43. Nuo to laiko komandos žaidė taškas į tašką, o po trijų kėlinių tais pačiais trimis taškais pirmavo „Neveronys ‒ KKA“ – 55:58.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau šeimininkai toliau savo varžovų nepaleido. Po S. Ragausko tolimo metimo „Lietuvos geležinkeliai“ vėl buvo per vieną metimą – 60:62. Nors ir sugebėjo „Lietuvos geležinkeliai“ išlyginti rungtynių rezultatą, visgi, tvirčiau sužaidę rungtynių pabaigą, kurią laimėjo 0:9, pergalę šiame susitikime iškovojo „Neveronys ‒ KKA. Galutinis susitikimo rezultatas 67:76 (15:19, 19:23, 21:16, 12:18).

„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 12:51 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai nubloškė savo varžovus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:10 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)III-ąją vietą C lygoje iškovojo „Neveronys ‒ KKA“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 21:15 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (43:100) (2019 spalio 29 d., antradienis, 10:02 val.)SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 20:12 val.)Nuo pat pirmųjų minučių kontroliavę rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 22:00 val.)