SK „Vertigo“ vs RBnuoma ‒ IVnet (57:68)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 15 d., Antradienis, 18:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai

2016 kovo 15 d., Antradienis, 22:43 val., peržiūros: 990

Antradienį Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ „Jabra“ pirmenybių lygos rungtynės, kuriose susitiko SK „Vertigo“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykusius „RBnuoma – IVnet“.

Rungtynių dvikova prasidėjo be gynybos ir komandos rinko lengvus ir greitus taškus ( 11:4), tačiau pirmieji su gynyba susitvarkė svečiai ,kurie sugebėjo laimėti atkarpą 11:0 ir panaikino deficitą bei įsiveržė į priekį ( 13:19). Toliau komandos žaidė taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 21:26.

Antram ketvirčiui prasidėjus abi komandos pradėjo daugiau kreipti dėmesio į gynyba nei puolimą, tačiau pranašesni buvo „RBnuoma – IVnet“, kurie padidino pranašumą iki 8 taškų ( 23:31). Vis dėlto, antroje kėlinuko pusėje SK „Vertigo“ surengė keletą greitų atakų ir perėmė iniciatyvą į savas rankas ( 27:31). Besibaigiant kėlinukui šeimininkai išlygino rezultatą – 34:34.

Trečiąjį kėlinuką „RBnuoma – IVnet“ pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0 ( 34:42). Šeimininkai V.Neimeikšos pastangomis sugebėjo sušvelninti skirtumą, bet svečiai greitai atstatė turėtą pranašumą ( 39:47). Toliau abi ekipos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis ir „RBnuoma – IVnet“ išsaugojo atotrūkį – 45:54.

Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir tiksliais metimais padidino pranašumą iki dviženklio ( 47:61). SK „Vertigo“ dar bandė gelbėtis iš padėties, tačiau nesugebėjo susitvarkyti su gynyba. „RBnuoma – IVnet“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu – 57:68.

Šios rungtynės užbaigė 30+ „Jabra“ pirmenybių reguliarųjį sezoną. „RBnuoma – IVnet“ ginklus surems su Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, o SK „Vertigo“ susitiks su „Koriu“.

SK „Vertigo“: Vaidas Nemeikša – 19 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 15 tšk., Robertas Buckus – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

RBnuoma ‒ IVnet: Mantas Kleiza – 20 tšk. (11 atk. kam.), Jonas Janickas – 18 tšk., Gražvydas Davidavičius – 15 tšk. (10 atk. kam.)

„RBnuoma ‒ IVnet“ komanda buvo nušluota „Šernų“ekipos. (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 20:44 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)Labai kietoje kovoje stipresni buvo SK „Vertigo“ krepšininkai (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:30 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)Penkiese susirinkę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)