Rapala vs Restauratoriai & Hausa (62:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę

2015 kovo 02 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 993

Pirmadienį, kovo 2 dieną, LSU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių G pogrupio susitikimas, tarp vietos „Rapalos“ (4/7) ir svečių „Restauratorių & Hausos“ (8/3) ekipų. Rungtynių pradžioje į priekį iškart atitrūko aikštės šeimininkai, tačiau antrame kėlinuke spurtavę svečių krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 62:70 (20:10, 12:21, 11:21, 19:18).

Susitikimo pradžioje pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, tačiau čia pat sekė įspūdingas aikštės šeimininkų spurtas 15:0, kurio dėka jiems pavyko įgyti trylikos taškų persvarą. Kiek vėliau atsigavę „Restauratoriai & Hausa“ kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ir toliau sėkmingai rungtyniavę „Rapalos“ vyrai sugebėjo išlaikyti dviženklę persvarą. 20:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje geriau sužaidę svečių krepšininkai sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau čia pat atsigriebė ir „Rapala“, kuri susigrąžino dešimties taškų persvarą. Toliau sekė košmariškos šeimininkų komandai kelios minutės, kurių metu „Restauratoriai & Hausa“ pelnė net trylika taškų be jokio atsako, kas leido jiems perimti iniciatyvą. Paskutinę antrojo kėlinuko minutę rezultatyviau sužaidę šeimininkai vis tik sugebėjo susigrąžinti minimalią persvarą. 32:31.

Po ilgosios pertraukos „Rapalos“ košmaras ir toliau tęsėsi, nes atsibudę „Restauratorių & Hausos“ snaiperiai vieną po kito metė tolimus metimus, kurių dėka šeimininkų deficitas šoktelėjo iki septynių taškų. Šiek tiek vėliau „Rapala“ dar truputį sušvelnino atsilikimą, bet neilgam, nes čia pat spurtavę svečių krepšininkai atitrūko nuo varžovų jau keturiolikos taškų skirtumu. Vis tik, pabaigą geriau sužaidę šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio. 43:52.

Paskutinėje rungtynių dalyje kovos netrūko. Nors pradžioje, jau kaip buvo tapę įprasta, žymiai geriau žaidė svečių ekipos krepšininkai, kurie spurtavę atitrūko nuo varžovų jau šešiolikos taškų skirtumu, tačiau antroje kėlinuko pusėje kovingumą pademonstravę „Rapalos“ krepšininkai sumažino deficitą iki septynių taškų. Vis tik, likusias minutes „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsilaikyti bei pasiekti pergalę rezultatu 62:70.

Po pergalės nugalėtojų treneris kalbėjo: „Pradžioje buvome apsnūdę, o vėliau įsižaidėme, prasiblaškėme ir laimėjome. Šios rungtynės buvo principo reikalas iš tikrųjų, tai vienintelė komanda, prieš kurią labai norisi laimėti, nes vienos rungtynės tokios nedraugiškos iš jų pusės buvo“.

„Rapala“: Mindaugas Pažėra – 17 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gediminas Mickevičius – 14 tšk., Jonas Martišius – 11 tšk., Laurynas Kalėda – 10 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“: Jonas Snudaitis – 21 tšk., Vygintas Kalesnikas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Juris Goštautas – 12 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Augustas Mikalonis – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Restauratoriai & Hausa" be didesnio vargo šventė pergalę prieš "Sweco" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)