Remza vs SK „Vertigo“ (61:72)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 23 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Labai kietoje kovoje stipresni buvo SK „Vertigo“ krepšininkai

2016 vasario 23 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 932

Vasario 23 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje po truputį į priekį ėmė tolti svečiai, o po ilgosios pertraukos jų pranašumui pasiekus maždaug 20 taškų ribą, žaidimas aikštelėje tapo labai kietas ir pražangų skaičius augo su kiekviena minute. Netrukus už konfliktą techninėmis pražangomis buvo nubausti abiejų komandų krepšininkai, o Ž.Zakrasas dėl itin nesportiško elgesio buvo diskvalifikuotas ir privalėjo palikti salę. Per likusį laiką „Remza“ sugebėjo sumažinti atsilikimą, bet SK „Vertigo“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 61:72.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai greitai ir rezultatyviai, rezultatas sparčiai augo, bet skirtumas visą laiką išliko vos keli taškeliai. Tačiau sužaidus 5 minutes „Remzos“ puolimas visiškai sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai nutolo. Tiesa, jų persvara augo labai lėtai, bet kantrus ir protingas žaidimas leido pasiekti ir dviženklį pranašumą. Panaši distancija išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos, o po gana ramios pirmosios rungtynių dalies SK „Vertigo“ pirmavo rezultatu 27:36.

Antroje rungtynių dalyje SK „Vertigo“ gana greitai padidino savo persvarą iki 20 taškų ribos ir tuomet aikštelėje prasidėjo daug kietesnė kova. Abiejų komandų žaidėjai nevengė kontaktinės kovos, pražangų skaičius sparčiai augo, o žaidėjai vis dažniau apeliavo į rungtynių teisėjus. Galiausiai susikaupusi įtampa pavirto į krepšininkų konfliktą ir po nedidelio apsistumdymo buvo buvo skirtos 2 techninės pražangos. Tačiau „Remzos“ komandos treneris ir žaidėjas Ž.Zakrasas neketino nurimti ir galiausiai buvo diskvalidikuotas. Nors konfliktas buvo nugesintas, bet žaidėjai ir toliau stengėsi provokuoti pražangas ir žaisti labai kietai. Toks scenarijus buvo palankesnis „Remzos“ ekipai ir jiems pavyko atsilikimą sumažinti iki 6 taškų. Tačiau SK „Vertigo“ pataikė labai svarbų tolimą metimą, netrukus sumetė baudas ir taip užtvirtino savo pergalę 61:72.

Žilvinas Stašaitis (SK „Vertigo“):

„su komanda buvome pirtyje ir paskui iškovojome dvi pergales, matyt, reiks dažniau nueiti“.

Remza: Tadas Dudzevičius – 12 tšk. (13 atk. kam.), Narūnas Čekaitis – 10 tšk., Arūnas Abromaitis – 9 tšk. (12 atk. kam.)

SK „Vertigo“: Tomas Garliauskas – 16 tšk., Mindaugas Čižas – 13 tšk., Aurimas Dervinskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Kęstutis Žižys – 12 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais pirmavę SK „Vertigo“ krepšininkai išvargo pergalę (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)Nervų kare Korys nugalėjo SK „Vertigo“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 19:56 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:07 val.)Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:04 val.)