Komanda X vs Abstinentai (65:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“.

2014 spalio 28 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 1364

Antradienį, spalio 28 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Komanda X" ir "Abstinentai" ekipų. Rungtynės abiem komandoms prasidėjo apylygiai, po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (21:21). Antrame kėlinyje ėmė ryškėti stipresnė komanda, po dviejų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu – (36:38). Trečiame kėlinyje "Abstinentų" komandai pavyko dar truputi padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (52:58). Ketvirtame kėlinyje svečiai dar labiau padidino šansus laimėti rungtynes, kurio nepaleido iš rankų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (65:77).

Rungtynės prasidėjo taikliais šeimininkų baudų metimais, svečiai greitai atsakė taikliu dvitaškiu metimu ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar porą minučių "Komandą X" gavo techninę pražangą, po kurios "Abstinentai" perėmė iniciatyvą ir įsiveržė į priekį – (6:7). Prabėgus dar kelioms minutėms abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai atitolti nepavyko. Galiausiai kėliniui baiginėjantis šeimininkų komandai pavyko išlyginti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi – (21:21).

Antrasis kėlinys prasidėjo 8 sausais "Abstinentų" taškais, kurie leido atitrūkti nuo savo varžovų – (21:29). "Komanda X" ėmė greitai taisyti situacija, surengė savo spurtą (0:6) ir komandas vėl skyrė tik 2 taškai – (27:29). Sužaidus dar 3 minutes, svečiams dar kartą pavyko atitrūkti nuo varžovų ir kėliniui baiginėjantis skirtumas vėl šoktelėjo iki 7 taškų – (29:36). Visgi kėlinio galą geriau pavyko sužaisti šeimininkams, kurie sumažino skirtumą iki 2 taškų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai – (36:38).

Trečią kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus minutę sugebėjo išlyginti rezultatą – (43:43). Prabėgus dar 3 minutėm "Abstinentai" vėl sugebėjo atitrūkti nuo varžovų ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (45:50). Antroje kėlinio dalyje niekas iš esmės nepasikeitė, svečiams pavyko išlaikyti įgytą persvarą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (52:58).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Abstinentų" taikliais dviem tolimais metimais, kurie pirmą kartą rungtynėse leido svečiams įgyti dviženklį skirtumą – (64:52). Ilgai laukti nereikėjo ir šeimininkai surengė mini spurtą pelnydami 6 taškus ir skirtumas vėl aptirpo iki 6 taškų – (58:64). Visgi svečiai nesutriko, pelnė 5 taškus iš eilės ir padidino skirtumą iki 11 taškų – (58:69). Kėliniui įpusėjus "Komanda X" dar bandė vytis varžovus, bet puikiai sužaidę rungtynių galą svečiai iškovojo pergalę rezultatu – (65:77).

Po laimėtų rungtynių "Abstinentų" komandos treneris kalbėjo: "Sunkios buvo iš tikro varžybos, labai grubus žaidimas buvo, abi komandos padarė daug baudų. Šiaip stengėmės neįsivelti į varžovų konfliktus, po truputi sujudėjome ir atitrūkome."

Komanda X: Deividas Puodžiulis – 25 tšk., Lukas Klangauskas – 10 tšk., Vaidotas Uselis – 6 tšk. (10 atk. kam.)

Abstinentai: Marius Liepa – 36 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 15 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 8 tšk.

„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė varžovus. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Abstinentai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:26 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)