Baltic Logistic Solutions vs Dentist team (63:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Baltic Logistic Solutions“ tik po atkaklios kovos palaužė „Dentist team“ ekipą

2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 00:56 val., peržiūros: 951

Antradienio vakarą VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Baltic Logistic Solutions" (šeimininkai) ir "Dentist team" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova ir nė viena komanda neįrodė didesnio pranašumo. Vis dėlto, šeimininkai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę minimaliu pranašumu – 63:62.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai ( 0:4), tačiau "Baltic Logistic Solutions" ekipa sugebėjo pelnyti tris iš eilės tritaškius metimus ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 11:4). Po minutės pertraukėlės "Dentist team" komandai pavyko sušvelninti skirtumą iki dviejų taškų. Besibaigiant ketvirčiui svečiai dvitaškiu metimu sumažino skirtumą iki minimalaus. Rezultatas – 17:16.

Antram kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir nė viena ekipa neįrodė savo pranašumo ( 25:25). Vis dėlto, po ilgos pertraukos "Dentist team" sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 27:29), tačiau "Baltic Logistic Solutions" komanda užtikrintai sužaidė kėlinuko pabaigą ir laimėjo atkarpą 6:0, kur tai leido prieš ilgąją pertrauką turėti keturių taškų pranašumą – 33:29.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukę svečiai išlygino rezultatą ( 39:39), o dar po kelių minučių įgijo penkių taškų pranašumą ( 40:45). Vis dėlto, svečių gynyba subyrėjo likus žaisti tris minutes, o tuo pasinaudoję "Baltic Logistic Solutions" komanda laimėjo "sausą" atkarpą 9:0 ir vėl atstatė savo saugų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų - 49:45.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Dentist team" ekipos gynyba toliau byrėjo, o šeimininkai padidino iki 8 taškų ( 57:49). Po minutės pertraukėlės "Dentist team" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir per keletą minučių išlygino rezultatą ( 58:58). LIkus žaisti apie dvi minutes pirmąjį savo tritaškį metimą pataikė T.Raškinis ir leido šeimininkams įgyti trijų taškų pranašumą. Svečiai dar bandė gelbėtis stabdyti asmeninėmis pražangomis, tačiau "Baltic Logistic Solutions" žaidėjai realizuodavo tik kas antrą metimą ( 63:60). Svečiai turėjo dar progą išlyginti rezultatą, tačiau pasirinko pelnyti du taškus ir minimaliu pranašumu pergalę iškovojo "Baltic Logistic Solutions" ekipa, rezultatu - 63:62.

Po laimėtų rungtynių "Baltic Logistic Solutions" ekipos treneris, M.Lukšys, teigė: " Šiandien laimėjome kovą po krepšiu. Išnaudojome aukštus žaidėjus. Pirmoje pusėje gerai pataikėme tritaškius metimus."

Baltic Logistic Solutions: Karolis Masaitis – 21 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Nerijus Mižutavičius – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Lukšys – 12 tšk. (14 atk. kam.), Denas Kabutavičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Dentist team: Karolis Matukaitis – 16 tšk., Arūnas Žotkevičius – 12 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 10 tšk.

„Baltic Logistic Solutions“ nerezultatyviame mače palaužė „Best 4 you“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Autotoja & Ekodora“ ekipą ir pasiekė istorinę pirmąją pergalę (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:45 val.)Atkakliose rungtynėse „Baltic Logistic Solutions“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ komandą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:19 val.)„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą. (2015 kovo 17 d., antradienis, 00:00 val.)Permaininga kova baigėsi „Dentist Team“ ekipos pergale (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)Kietoje kovoje stipresni buvo „Dentist Team“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)