Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Lemora & Minaltra & Deirama (65:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pirmose aštunfinalio rungtynėse Lemora & Minaltra & Deirama įveikė Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną

2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 12:44 val., peržiūros: 589

Kovo10 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas priemė svečius Lemora & Minaltra & Deirama.

Rungtynės prasidėjo taikliu svečių tritaškiu (3:0). Vėliau svečių persvara padidėjo iki šešių taškų (8:2). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė septyni taškai (12:5). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (22:12). Kėlinio pabaigoje Lemora & Minaltra & Deirama išlaikė persvarą (24:14).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 10 taškų. Ketvirtą minutę Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas sumažino persvarą iki penkių taškų, bet prasidėjus penktai minutei tritaškį pataikė Lemora & Minaltra & Deirama (33:25). Aštuntą minutę skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (35:32). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė Lemora & Minaltra & Deirama, kurios persvara padidėjo iki devynių taškų (32:41).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 13 taškų (32:45). Sužaidus keturias minutes skirtumas padidėjo iki 15 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (32:47). Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė Lemora & Minaltra & Deirama. Aštuntą minutę Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas sumažino svečių persvarą iki dvylikos taškų (43:53). Per likusį laiką Lemora & Minaltra & Deirama dar šiek tiek padidino persvarą (47:60).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, kurie trečią minutę sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (58:63). Vėliau komandų puolimas strigo. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė septyni taškai (58:65). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė septyni taškai (61:78). Devintą minutę skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (65:68). Visgi rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidė Lemora & Minaltra & Deirama ir laimėjo pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 65:71.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)Įtemptame ir lemiamame aštuntfinalio mūšyje ‒ „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ pergalė (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Ryterna“ nerezultatyviose rungtynėse nusileido „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui“ (43:49) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:50 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)