Ryterna vs Plastena (84:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ išlieka pergalingame kelyje

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 19:44 val., peržiūros: 672

Trečiadienį, sausio 29 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Ryterna“ bei svečių „Plastena“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek solidžiau atrodė svečių ekipa, tačiau antroje rungtynių pusėje, didesnę rotaciją turėję šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo su daug broko puolime ir per keturias minutes, buvo pelniusios vos po keturis taškus. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa, kuri spurtavo 10:2 ir įgijo jau solidų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką jau kur kas geriau atrodė šeimininkai, kurie sugebėjo praktiškai panaikinti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:15. Antrojo ketvirčio pradžioje „Plastena“ išlipo iš tos duobės į kurią įkrito pirmojo ketvirčio pabaigoje ir vėl spindėjo gynyboje. Jie per keturias minutes praleido vos tris taškus ir įgijo devynių taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o po dviejų taiklių tritaškių paeiliui, „Ryterna“ braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Per likusį kėlinio laiką „Ryternai“ pavyko persverti rezultatą savo naudai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:36.

Trečiojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai demonstravo gerą puolimą ir pradėjo bėgti nuo savo varžovų. „Plastenos“ ekipos gyvybę palaikė R.Drulia, kuris pelnė septynis taškus paeiliui ir neleido „Ryternai“ labai toli pabėgti. Visgi, per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo atitrūkti ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:53. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie spurtavo 9:2 ir braukė savo atsilikimą iki trijų taškų. Visgi, aikštelės šeimininkai savo varžovų arčiau neprisileido, surengė neblogą spurtą, susigrąžino dviženklį pranašumą ir iškovojo dar vieną pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:75.

Vygintas Grinis („Ryterna“):
“Labai prastos varžybos. Labai daug noro, bet labai mažai proto tiek puolime, tiek gynyboje. Džiaugiamės tik pergale“.

„Ryterna“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Ryternos“ užtikrinta pergalė prieš „Plastena“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)