JKK "FORTŪNA" vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (82:62)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

JKK "Fortūna" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" ekipą

2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 23:40 val., peržiūros: 3075

Sekmadienį, balandžio 1 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokylos sporto salėje įvyko KKL Pavasario "Sportturas" taurės 2012 pirmenybių rungtynės tarp namuose žaidusių JKK "Fortūna" ir svečių "Energijos sistemų servisas". Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai įsiveržė į priekį ir dominavo aikštelėje. Su kiekvienu kėlinuku jų pranšumas augo, tik paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko pasipriešinti aikštelės šeimininkams ir nesunkią pergalė šventė JKK "Fortūnos" ekipa ,rezultatu - 82:62.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai laimėdami 12:2 ir susikraudami dviženklį pranašumą, tačiau svečiai sugebėjo atsigauti ir laimėti atarpą 11:0 (17:15). Komandas skyrė tik 2 taškai. Likus žaisti dviems minutėms JKK " Fortūna" be atsako pelnė 6 taškus ir po pirmo ketvirčio turėjo 8 taškų pranašumą. Rezultatas – 23:15.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui svečiams niekaip nepavyko nei užpulti, nei apsiginti, o šeimininkai laimėjo atkarpą 11:0, kuri leido padidinti pranašumą iki 19 taškų. Svečiai tik 4 minutę pelnė taškus (34:18). T.Kepežinsko du greiti reidai varžovų aikstelėje leido padidinti pranašumą iki 21 taško. Svečių puolimas atsigavo ir laimėję atkarpą 7:0 sumažino skirtumą iki 14 taškų. Likusį laiką sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie atsatė turėtą pranašumą. Rezultatas – 44:25.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai ir toliau didino pranašuma, o svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 29 taškai, tačiau "Energijos sistemų serviso" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sužaidė sėkmingai atkarpą 10:0, kur varžovų pranašumas ištirpo iki 18 taškų, bet šeimininką per likusias dvi minutes sugebėjo atžaisti iki 24 taškų pranašumo. Rezultatas po ketvirčio – 67:43.

Prasidėjus ketvirčiui abi komandos apsikeisdavo mini atkarpomis nei vienai nepavykdavo įrodyti savo pranašumo. (73:52). Likus žaisti 5 minutes svečiai sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 16 taškų. tačiau šeimininkų taiklūs baudos metimai neleido dar labiau priartėti varžovams. Paskutinę ataką taiklus E.Vaitielaisko taiklus tritaškis metimas padidino pranašumą iki 20 taškų ir nesunkią pergalė šventė JKK "Fortūna" rezultatu – 82:62.

Po laimetų rungtynių JKK "Fortūnos" ekipos žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Komanda stengėsi, kovojo , keitėsi. Užpuolėm greitom atakom."

Po pralaimėtų rungtynių "Energijos sistemų serviso" žaidėjas teigė:" Sužaidėme pagal savo galimybes. Varžovai jaunesni ir greitesni. Apibėgo mus. Matosi, kad ilgai šita sudėtim žaidžia, o pas mus atsarginių suolelis praktiškai žaidžia. Kažko panašaus ir tikėjomės. Susirinkome tik pasižaisti savo malonumui. Sveikiname varžovus su žaidimu geru."

JKK "Fortūna": M.Kazakevičius ( 19tšk. 13 atk.kam.) E.Vaitekauskas ir T.Kepežinskas pridėjo po 13 taškų.

"Energijos sistemų servisas": T.Vaicekauskas ( 12tšk. 6 išpr.praž.), E.Kaminskas ( 11tšk.), M.Karpavičius ( 10 tšk. 5 per.kam.)

JKK "Fortūna" šventė nesunkią pergalę (2012 balandžio 14 d., šeštadienis, 20:27 val.)JKK "Fortūna" be vargo įveikė "Triobet" komandą (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:34 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė varžovus ir pateko i pusfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:42 val.)JKK "Fortūna" aštuntfinalyje palaužė "J.Dobkevičiaus komandą" (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 21:44 val.)"Energijos Sistemų Servisas" nesunkiai peržengė aštuntfinalio barjerą (2012 gegužės 01 d., antradienis, 20:30 val.)"Energijos Sistemų Servisas" antroje rungtynių pusėje pranoko "Stumbrą" ir "Iššūkio" taurėje iškovojo trečią vietą (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 20:54 val.)"Nebajeris" šventė pergalę (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 00:24 val.)"BC Ambi" žengė į "Sportturas" mažosios taurės finalą (2012 gegužės 08 d., antradienis, 21:31 val.)"Kauno Rami" rungtynių pabaigoje palaužė "Fortūną" ir pateko į "Sportturo" taurės pusfinalį (2012 gegužės 05 d., šeštadienis, 21:01 val.)Nervingos ir emocingos rungtynės baigėsi "Triobet" pergale (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:53 val.)