Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno Rami (78:41)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Vos po penkis žaidėjus į rungtynes susirinkusių komandų dvikovoje ‒ lengvas advokatų kontoros „Konsus“ pasivaikščiojimas

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1036

Vasario 14 dieną, sekmadienį, įvyko C lygos „ALT reklamos“, didžiosios taurės, L pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – advokatų kontoros „Konsus“ bei svečių statusą turėjusių – „Kauno Rami“ komandų. Pirmajame šių komandų susitikime, advokatų kontora „Konsus“ tiesiog nušlavė „Kauno Rami“ žaidėjus rezultatu 107:48. Intrigos nebuvo sulaukta ir šiose rungtynėse – tiek vienoje, tiek kitoje komandoje žaidė po penkis žaidėjus, o gerokai stipresnė buvo šeimininkų penkeriukė – galutinis rungtynių rezultatas 78:41.

Rungtynes atidarė taiklus L. Levulio dvitaškis metimas, o į tai advokatų kontora „Konsus“ atsakė aštuoniais taškais (8:2). Po dviejų M. Pranskūno ir Š. Petraičio taškų, komandas teskyrė vos vienas metimas (8:6). Skirtumas tarp komandų ženkliai nesikeitė iki pat paskutiniųjų kėlinio minučių – penki P. Meilūno taškai kėlinio pabaigoje leido šeimininkams po pirmųjų dešimties minučių turėti solidesnį pranašumą – 19:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje, šeimininkai pabandė atitrūkti – po dviejų G. Kemzūros ir M. Pažėros taškų, komandas skyrė jau trylika taškų (28:15). Penkioliktąją rungtynių minutę M.Pranskūnas įmetė dvitaškį metimą ir po to sekė net trijų minučių netaiklių metimų serija – pirmieji „užrištą“ tinklelį atrišo svečiai – Š.Petraitis smeigė tolimą metimą ir sumažino savo komandos atsilikimą iki aštuonių taškų (28:20). Kėlinį ir vėl sėkmingiau užbaigė šeimininkai – po paskutinę antrojo kėlinio sekundę pataikyto G. Kemzūros dvitaškio, advokantų kontora „Konsus“ pirmavo 33:22.

Po ilgosios pertraukos vis labiau ėmė ryškėti šeimininkų persvara. Tiksint dvidešimt trečiajai rungtynių minutei, A. Janonio du taškai leido jo ekipai įsiveržti į priekį jau šešiolikos taškų persvara (40:24). Vis dėl to, „Kauno Rami“ lengvai nepasidavė – penktąją trečiojo kėlinio minutę, Š.Petraitis įmetė dvitaškį su varžovo pražanga. Nuo baudų metimo linijos gynėjas neklydo ir taip išlygino kėlinio rezultatą (42:31). Vos tik svečiai sužaidė sėkmingesnę atkarpą rungtynėse, advokatų kontoros „Konsus“ žaidėjai varžovams užvėrė visus kelius link savojo krepšio – svečiai per likusias penkias kėlinio minutes nepelnė nė taško, o tuo tarpu šeimininkai įmetė net šešiolika. Prieš lemiamą ketvirtį intrigos rungtynėse neliko – 58:31.

Paskutiniajame rungtynių kėlinyje žaidėjų veiksmuose matėsi akivaizdus nuovargis. Panašu, kad daugiausiai jėgų rungtynėse turėjo advokatų kontoros „Konsus“ ekipos duetas G.Kemzūra ir M.Pažėra – šie žaidėjai kartu ketvirtajame ketvirtyje įmetė keturiolika komandos taškų iš dvidešimties. Kartu jie surinko ir daugiau taškų nei visa „Kauno Rami“ komanda ketvirtajame kėlinyje (10). Galutinis rungtynių rezultatas 78:41 rodė, jog šį vakarą akivaizdžiai stipresni buvo advokatų kontoros „Konsus“ žaidėjai.

Po rungtynių advokatų kontoros „Konsus“ žaidėjas bei šių rungtynių treneris Andrius Šiaulys nedaugžodžiavo:

Negausiai susirinkom, nesunkiai laimėjom, gerai praleidom laiką ir tiek.

Advokatų kontora „Konsus“: Gediminas Kemzūra – 25 tšk. (20 atk. kam., 9 rezult. perd.), Mindaugas Pažėra – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Paulius Meiliūnas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Algirdas Janonis – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„Kauno Rami“: Šarūnas Petraitis – 20 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Linas Levulis – 9 tšk., Nerijus Žiogas – 6 tšk.

Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Vėlyvoje skirtingo kalibro komandų akistatoje dominavo „Advokatų Kontora Konsus“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių dalyje geriau sužaidę „Konsus“ laimėjo prieš „OnRoll“ ekipą. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)