TOPO CENTRAS 2011 vs SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM (64:67)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 gegužės 06 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Topo Centras" atsigavo po nesėkmingos pirmosios pusės, tačiau pergalės neiškovojo

2012 gegužės 07 d., Pirmadienis, 02:35 val., peržiūros: 2771

Sekmadienį (05.06)Kauno Energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Topsport“ pirmenybių „Didžiosios“ taurės ketvirtfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko „Topo Centras 2011“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija & Ekodora & Fsm“ (svečiai). Antrajame kėlinyje atitrūkę ir susikrovę 17 taškų persvarą „Sporto Manijos & Ekodoros & Fsm“ krepšininkai negalėjo jaustis ramiai. „Topo Centras 2011“ antrojoje rungtynių pusėje atkūrė intrigą ir privertė varžovus paprakaituoti. Visgi šeimininkams laiko neužteko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 64:67 (10:17, 14:24, 21:15, 19:11).

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė kieta kova ir vyko gynybinis krepšinis. Komandos sunkiai puolė ir labiau rūpinosi savo gynyba. Po taiklaus E.Daunoros tritaškio metimo „Topo Centras 2011“ išsiveržė į priekį (10:8). Visgi po to šeimininkų ekipos žaidime įvyko sąstingis. „Topo Centras 2011“ šiame kėlinyje nebepelnė taškų, o varžovai įmetė devynis – 10:17.

Antrajame kėlinyje „Topo Centras 2011“ sumažino skirtumą iki dviejų taškų (15:17). Varžovai atsakė tuo pačiu ir atstatė septynių taškų persvarą. Vėliau vyko lygi kova ir skirtumas nežymiai sumažėjo (23:28). Kaip ir pirmajame kėlinyje „Topo Centras 2011“ vėl įkrito į duobę ir pralaimėjo skaudžią atkarpą (0:13). Šįkart šeimininkų siaubu tapo L.Akstinavičius pelnęs 12 iš 13 taškų šioje atkarpoje. Po tokio antausio šeimininkai jau turėjo 17 taškų deficitą – 24:41.

Po ilgosios pertraukos „Topo Centrui 2011“ reikėjo laiko atsigauti ir skirtumas iš pradžių ne tik, kad netirpo, tačiau ir buvo padidėjęs iki 18 taškų – 30:48. Tačiau vėliau šeimininkai pradėjo žaisti agresyviau ir laimėję atkarpą (8:0), sumažino skirtumą iki 10 taškų – 38:48. Kėlinio pabaigoje „Sporto Manija & Ekodora & FSM“ atsigavo po šalto dušo, tačiau skirtumas praktiškai nekito, o žaidimas išsilygino – 45:56.

Paskutiniajame kėlinyje per pirmasias keturias minutes „Topo Centras“ sugebėjo priartėti iki 8 taškų – 52:60. Vėliau beveik dvi su puse minutės nei viena ekipa negalėjo pelnyti taškų, kol to nepadarė L.Putrimas ir T.Čerba vėl sugrąžinę 12 taškų pranašumą ir palikę tris su puse minutės vilties „Topo Centro 2011“ krepšininkams. M.Reutas pelnė du taškus su pražangą ir pataikęs baudos metimą, priartino šeimininkus iki devynių taškų. „Topo Centras“ pagautas entuziazmo nenustojo vytis varžovų ir žaibiškai sumažino skirtumą iki penkių taškų (59:64). Per paskutiniąją minutę, „Topo Centras“ turėjo bene tris geras progas dar pasivaržyti dėl pergalės, tačiau jų neišnaudojo. Iš pradžių M.Reutas nepataikė iš po krepšio, vėliau E.Daunoros tritaškis buvo labai netikslus, o A.Dervinsko tritaškis taip pat nepasiekė tikslo. Varžovai suteikė šias progas, nes L.Akstinavičius per paskutiniąją minutę pataikę vos 2 baudos metimus iš 6. Skirtumą šiek tiek sušvelnino L.Steponavičius, kuris pataikęs tritaškį, tačiau laiko jau buvo per mažai, kad dar būtų galima kovoti dėl pergalės – 64:67.

„Topo Centras 2011“: E.Daunora ir M.Drėzas po 15, L.Steponavičius 10 taškų.

"Sporto Manija & Ekodora & FSM": L.Akstinavičius 26 (11 atk.kam., 5 per.kam., 10 išprov.praž.), T.Čerba 15, L.Putrimas 12 taškų.

Po pergalės pakalbintas nugalėtojų treneris, M.Vaškūnas teigė:

- Antroje rungtynių pusėje koja pakišo nuovargis. Patys nepataikėme, nesumetėme metimų. Jie turi pora neblogų derinių, kurių niekaip neišsprendžiame. Vis po krepšiu atsiranda laisvas žmogus. Šiap komandos apyligės. Antroje pusėje pavargome, todėl taip ir gavosi, kad išvaistėme persvarą.

"Topo Centras 2011" ekipos strategas, A.Dervinskas po rungtynių dėstė:

- Tik antroje rungtynių pusėje pradėjome žaisti. Varžovai gerai pataikė, metė sunkius metimus. Gale šiek tiek pritrūko jėgų, kad ištempt iki galo. Ir jiems pritrūko jėgų. Gale baudas pradėjo pramesti. Apibendrinus jie geriau sužaidė pirmą pusę, tas ir lėmė pergalę.

"Topo Centras & SK Mattas" pasiekė nelengvą pergalę (2011 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"Topo centras 2011" antroje varžybų pusėje įveikė "Kauną" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:31 val.)"Topo centras 2011" tik po atkaklios kovos palaužė "BC Gazuotą pieną" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Topo centas" po atkaklios kovos palaužė "Dumblo" ekipą (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Penkiese žaidę "Topo Centras & SK Mattas" ekipos žaidėjai sutriuškino "Dice" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Topo centras 2011" be didesnio vargo įveikė "Lietuviškus patiekalus" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:07 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" minimalia persvara iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:36 val.)"C" lygos startą "Sporto Fėja" vainikavo užtikrinta pergale (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 19:58 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)"Topo Centras & SK Mattas" sutrypė "Ald" ekipą ir rungtynes laimėjo įspūdingu skirtumu (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)