DNC vs Šernai & Žaidimų bazė (67:73)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Kietoje kovoje pergalę pasiekė „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda

2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 1043

Gegužės 26 dieną, 20:30 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 komandos "DNC" (šeimininkai) ir „Šernai & Žaidimų bazė“ (svečiai). Abi komandos susirinko gausiai, o kova vyko gana permainingai. Iš pradžių į priekį pabėgti pavyko šeimininkams, kurie pasiekė dviženklį pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos „Šernai & Žaidimų bazė“ rado jėgų atstiesti ir puikiai žaidusio J. Furmanavičiaus vedami nutolo. Rungtynių pabaigoje netrūko emocijų, o pranašumą savo pusėje išlaikę svečiai sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 67:73.

Pirmasis kėlinukas vyko gana lygiai, nei vienai ekipai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo, o „Šernai & Žaidimų bazė“ komandą jau pirmosiomis minutėmis pasitiko blogos naujienos – traumą patyrė M.Kudakas. Lygus pirmasis kėlinukas žadėjo atkaklią kovą, tačiau jau antrojo ketvirčio metu šeimininkai pareiškė rimtas pretenzijas į pergalę. Daugiausia M. Latkausko pastangomis "DNC" komandai pavyko nutolti, o sustojęs svečių puolimas nieko gero nežadėjo. Skirtumas pasiekė dešimties taškų ribą, o šeimininkai pirmavo rezultatu 40:30.

Po ilgosios pertraukos „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda jau žaidė daug užtikrinčiau. Į akis pirmiausia krito gerokai pagyvėjusi kova po krepšiais, žaidėjai nevengė kontaktų, tad netrukus pasipylė pražangos bei replikos teisėjams. Kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga, toks rungtynių tempas buvo palankesnis svečiams, kurie sugražino intrigą, bei išlygino rezultatą. Lemiamame kėlinuke viskas prasidėjo iš naujo ir čia savo žodį tarė svečių komandoje debiutavęs J.Furmanavičius. Nepabijojęs imtis lyderio vaidmens, svečių komandos aukštaūgis surengė tikrą šou, dėjimais, bei tolimais metimais leido savo ekipai žaibiškai nutolti ir likus žaisti penkias minutes dviženklis pranašumas jau buvo „Šernai & Žaidimų bazė“ komandos pusėje. Per likusį laiką "DNC" komanda neišsigelbėjo, nors ir kovojo iki galo. Svečiai laimėjo rungtynes rezultatu 67:73.

Nugalėtojų komandos treneris A.Lapinskas kalbėjo: "kova buvo labai kieta, mums reikėjo pergalės ir tik po ilgosios pertraukos pavyko atrasti savo žaidimą, bei pasiekti pranašumą. Paskui beliko išlaikyti persvarą savo rankose".

"DNC" ekipa komentavo trumpai, bei išreikškė nepasitenkinimą teisėjų darbu.

DNC: Modestas Latkauskas – 19 tšk. (21 atk. kam., 8 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Aurimas Girskis – 8 tšk.

Šernai & Žaidimų bazė: Justas Furmanavičius – 34 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Klaidas Jankaitis – 8 tšk. (12 atk. kam., 11 rezult. perd.), Paulius Juchnevičius – 8 tšk.

„Šernai & Žaidimų bazė“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 16:06 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2014 birželio 03 d., antradienis, 07:49 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„DNC“tik rungtynių pabaigoje palaužė „Transalmis – icig.lt“ krepšininkus (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Omega“ antrojoje dalyje palaužė „DNC“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:28 val.)„DNC“ šešetukas parklupdė „BK Centre“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 17:46 val.)