DNC – Sport Fairy vs Voluktė (73:102)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą.

2015 balandžio 07 d., Antradienis, 21:37 val., peržiūros: 1274

Antradienį, balandžio 7 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės kuriose, šeimininkai "DNC – Sport Fairy" susitiko su svečiais "Voluktės" krepšininkais. Rungtynes geriau pradėjo "Voluktės" ekipa, kuri po puikiai sužaisto pirmo kėlinio įsiveržė į priekį – (10:37). Antrame kėlinyje "DNC – Sport Fairy" ekipai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, bet po dviejų kėlinių komandas vistiek skyrė dviženklis pranašumas – (34:56). Antroje rungtynių dalyje "Voluktės" ekipa išlaikė įgytą persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:102).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Voluktės" 5 pelnytais taškais, netrukus "DNC – Sport Fairy" atsakė tolimu metimu ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (3:5). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko surengti spurtą – (0:13) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 15 taškų – (3:18).Antroje rungtynių dalyje "Voluktės" ekipai pavyko surengti dar vieną rezultatyvią atkarpą – (7:19) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:37).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių 6 pelnytais taškais, po kurių sekė "DNC – Sport Fairy" laimėta atkarpa – (12:5) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 26 taškai – (22:48). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimo tempas aprimo, šeimininkams pavyko laimėti atkarpą – (12:8) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 22 taškai – (34:56).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 22 taškai – (43:65). Vėliau sekė "Voluktės laimėta atkarpa – (4:13), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 31 taško – (47:78).

Ketvirtą kėlinį "Voluktės" ekipa pradėjo laimėdama trumpą atkarpą -(5:9), pokurios skirtumas tarp komandų išaugo iki didžiausio rungtynėse 36 taškų – (52:88). Vėliau šeimininkų ekipai pavyko laimėti atkarpą – (17:2), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 21 taško – (69:90). Visgi rungtynes geriau pavyko užbaigti "Voluktės" ekipai, kuri laimėjo paskutinių 3 minučių atkarpą – (4:12) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:102).

Po laimėtų rungtynių "Voluktės" komandos treneris kalbėjo: "Prieš varžybas nusiteikimas buvo geras, atėjome visi užsivedę, žinojome, kad esame stipresni ir tai įrodėme aikštelėje."

DNC – Sport Fairy: Giedrius Jevstignejevas – 15 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 13 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 12 tšk., Paulius Valentukonis – 11 tšk.

Voluktė: Matas Lisajevičius – 40 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arūnas Giedraitis – 12 tšk., Donaldas Jankauskas – 10 tšk.

„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:01 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0 (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:36 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)