KAUNO TILTAI vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (73:85)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pratęsė pergalių seriją iki 11-os

2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 23:54 val., peržiūros: 2834

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse "Kauno Tiltai" savo aikštėje egzaminavo neklumpančią "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją". Ilgąją susitikimo dalį svečiai bandė pateisinti favoritų vardą ir dominavo aikštėje. Vis tik, ketvirtame kėlinuke prasidėjo "Kauno Tiltų" atsigavimas. Šeimininkai užkūrė tikrą pirtį varžovams ir savo milžinišką deficitą sumažino jau iki trijų taškų (70:73). Tačiau pabaigą "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" užbaigė užtikrintai bei į savo sąskaitą įsirašė jau 11 pergalę iš eilės (73:85).

Pirmosiomis susitikimo minutėmis komandos apsikeitė keletu taiklių metimų, po kurių priekyje buvo "Kauno Tiltai" (7:6). Tačiau "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepratusi būti besivejančių vaidmenyje, todėl ėmėsi keisti situaciją iš esmės. Svečiai surengė daugiau nei įspūdingą spurtą 2:18 ir rezultatas tapo (9:24). Po šio spurto svečiai ir vėl kiek aprimo, o komandų žaidimas išsilygino (18:31).

Antrasis kėlinukas prasidėjo dviem Martyno Valaičio taškais, tačiau Marius Kirgetovas į tai atsakė keturiais taškais iš eilės (22:33). Po taiklaus Mindaugo Mažeikos tritaškio skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs jau tik iki dešimties taškų (25:35). Tačiau "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" vėl truktelėjo priekin ir padidino savo pranašumą (25:41). Iki kėlinio pabaigos svečiai savo persvarą sugebėjo padidinti dar vienu tašku (32:49).

Vaizdas iš esmės nesikeitė ir trečiojo kėlinio metu. "Kauno Tiltai" nemažai klydo ir leido savo varžovams toliau didinti persvarą (41:65). Tačiau rezultatui tapus triuškinamu šeimininkai sugebėjo bent jau stabilizuoti padėtį ir nebeleisti varžovams dar labiau nutolti (47:71).

Atrodė, kad prieš lemiamą kėlinį intrigos nebėra ir kad abi komandos neprieštarautų keliauti namo. Vis tik, šeimininkai nusprendė savo varžovus pamokyti, ką reiškia kova iki galo. Vos tik prasidėjus paskutiniam ketvirčiui Mindaugas Mažeika ir Modestas Urbonavičius iniciavo komandos spurtą 19:0 ir "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" patyrė lengvą šoką, negalėdami suprasti kas vyksta (66:71). Svečių paprašyta minutės pertraukėlė nedavė norimos naudos, o po jos "Kauno Tiltų" snaiperis Mindaugas Mažeika smeigė dar vieną tritaškį, sumažino savo komandos deficitą iki 3-jų taškų (70:73), o svečiai sušaukė dar vieną pasitarimą. Panašu, kad šį kartą "Kauno Tiltų" varžovai rado tinkamus žodžius ir minutės pertraukėlė davė norimų vaisių. Svečiai laimėjo atkarpą 3:12 ir iškovojo pergalę rezultatu (73:85).

Po rungtynių "Kauno Tiltų" komandos treneris Mindaugas Mažeika sakė: "Šiandien trūko pagrindinių trijų aukštų žmonių, todėl buvo sunku pradžioje gintis. Varžovai neblogai pataikė, neprisitaikėme prie jų greitesnio žaidimo. Antroje rungtynių pusėje, o ypač pabaigoje sužaidėme vabank. Pataikėme keletą metimų, priartėjome tik gaila, kad lemiamu metu varžovams nusišypsojo sėkmė. Jų komanda tikrai gera, jauni žaidėjai. Manau, kad mūsų spurtas atėmė per daug jėgų, kad sugebėtume laimėti".

"Jaunalietuvių Sporto Organizacijos" treneris Vytas Mikuckis po eilinės pergalės kalbėjo: "Varžovai pabaigoje užkūrė mums pirtį. Tris kėlinius žaidėme tikrai gerai, susikrovėme didelę persvarą. Vėliau padarėme klaidų, tame tarpe ir aš kaip treneris, nes keičiau žaidėjus penketukais, norėjosi duoti visiems pažaisti ir gavosi taip, kad jiems pradėjo kristi tritaškiai, atsirado intriga. Viskas baigėsi gerai, kuomet labiausiai reikėjo, susikaupėme ir pabaigėme rungtynes tvarkingai. Svečiuose užtenka ir tokios persvaros (juokiasi)".

"Kauno Tiltų" gretose išsiskyrė: Mindaugas Mažeika 21 taškas (9 atk. kam), Tomas Kmitas 17 taškų (4 perimti kam), Modestas Urbonavičius 16 taškų (5 perimti kam)

"Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" į pergalę vedė: Mantvydas Stašelis 16 taškų (7 rez. perd), Martynas Valaitis 13 taškų (5 atk. kam), Tomas Miškinis (9 atk. kam) ir Kernius Ribikauskas (9 atk. kam) po 12 taškų

Laukite tęsinio

"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau žygiuoja pergalių keliu (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Viči" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo ir "Kauno Švaros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:23 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" - stipriausi "Įmonių" lygoje (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 08:19 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" neprilygo ir "AGAVA & Automatinių Sistemų Servisas" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:21 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija žengė pirmą žingsnį pusfinalio link (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 12:48 val.)