Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs OnRoll (50:47)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1015

Sekmadienio vakarą Jachtklubo sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Baltijos „Mirtini pingvinai“ ( šeimininkai) ir „OnRoll“ (svečiai). Permainingoje ir sunkioje kovoje pergalę šventė Baltijos „Mirtini pingvinai“, rezultatu – 50:47.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Baltijos „Mirtini pingvinai“ , kurie gretai susikrovė pranašumą ( 7:0). Svečiams pavyko atrasti savąjį žaidimą ir sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ir atstatė pranašumą ( 12:6). Per likusį laiką „OnRoll“ užtikrinčiau žaidė puolime ir sugebėjo išlyginti rezultatą – 14:14.

Antram ketvirčiui prasidėjus tarp ekipų užvirė taškas į tašką kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Vis dėlto, S.Mikalauskas smeigė du tritaškius metimus , kur Baltijos „Mirtini pingvinai“ įgijo penkių taškų pranašumą. Likus žaisti apie dvi minutes ‘OnRoll“ greitų atakų dėka sugebėjo sušvelninti skirtumą iki minimalaus – 27:26.

Trečias kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Komandos daugiau klydo nei rinko taškus ( 29:27). Pirmieji su puolimu susitvarkė Baltijos „Mirtini pingvinai“ , kurie penlė šešis taškus be atsako ir pranašumas išaugo iki rekordinio ( 35:27). „OnRoll“ sugebėjo atsitiesti po šalto dušo ir didelių pastangų dėka skirtumą sumažino iki keturių taškų – 35:31.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo Baltijos „Mirtini pingvinai“ trtaškiu metimu, tačiau paskui šeimininkai įkrito į duobę, kur tuo pasinaudojo „OnRoll“ ekipa, kuri ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą ( 38:37). M.Mikalausko pastangomis Baltijos „Mirtini pingvinai“ sugebėjo atsatyti 7 taškų pranašumą ( 46:39). Po minutės pertraukėlės „OnRoll“ pademonstravo kovingumą ir greitai sumažino skirtumą iki minimumo. To paties M.Mikalausko svarbiu momentu nesudrebėjo ranka , kur šaltakraujiškai realizavo baudos metimus ir Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 50:47.

Po laimėtų rungtynių Baltijos „Mirtini pingvinai“ ekipos treneris, G.Liutkevičius, kalbėjo:“ Šiandien pergalę nulėmė mums gynyba. Šiandien , kaip ir dažniausiai, darėme daug klaidų ,daug prametėme, bet varžovams leidom pelnyti tik 47 taškus. Ger gynyba buvo. Šiandien varžovams nepakrito, nes kai pirmas žaidėme jiems pakrito , o čia ne.“

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Saulius Mikalauskas – 14 tšk., Giedrius Sadovskis – 8 tšk.

OnRoll: Tomas Ziutelis – 18 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mažvydas Juščius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Simonas Ziutelis – 5 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir toliau lieka be pergalių (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:56 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Solidų pranašumą iššvaistę Baltijos „Mirtini pingvinai“ po pratęsimo krito prieš „Ryterna Group“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)Mirtini pingvinai paskendo Dumblas komandoje. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)