BK Centre vs Transalmis – icig.lt (52:92)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 17 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

BK Centre neprilygo grupės lyderiais tapusiems „Transalmis – icig.lt“

2014 gegužės 17 d., Šeštadienis, 17:20 val., peržiūros: 1068

2014 gegužės 17 dieną „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014, reguliariojo sezono rungtynių (1 etapo), B pogrupyje susitiko "BK Centre" (šeimininkai) ir „Transalmis – icig.lt“ (svečiai). Rungtynėse intrigos nebuvo nuo pat pirmos iki paskutinės minutės ir svečiai užtikrintai nugalėjo be didesnio pasipriešinimo, galutinis rungtynių rezultatas – 52:92.

Rungtynės prasidėjo komandoms besikeičiant sėkmingomis atakomis ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo – 5:4. Septynis taškus be atsako surinko svečiai, o tuomet po keturis apsikeitė komandos ir rezultatas – 9:15. Iki ketvirčio pabaigos dar keturis taškus pridėjo „Transalmis – icig.lt“ ir po pirmo kėlinio rezultatu – 9:19 jie buvo priekyje.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais BK Centre taškais, bei septyniais „Transalmis – icig.lt“ ir rezultatas tapo jau 13:26. Keturis taškus pelnė šeimininkai, o aštuoniais atsakė svečiai ir skirtumas išliko dvigubai didesnis – 17:34. Iki ketvirčio pabaigos skirtumą dviem taškais sumažino BK Centre, tačiau jis išliko solidus- 21:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po šešis taškus, o toliau skirtumą tik didino „Transalmis – icig.lt“ komanda, trečią kėlinį laimėjusi dešimties taškų skirtumu, o ketvirtame visiškai dominavo ir galutinis rungtynių rezultatas – 52:92.

BK Centre: Kiril Abramzov – 11 tšk., G.Igor – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Vitalij Limanov – 8 tšk.

Transalmis – icig.lt: Gintautas Mažeika – 23 tšk. (15 atk. kam.), Artiomas Marchockis – 20 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Andrius Malinauskas – 18 tšk. (16 atk. kam.), Elvinas Ušpicas – 18 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Bozer2014 gegužės 17 d., 19:52 val.
Šaunuolė Evelina angry
„Šilainiai“ neturėjo vargo su „Transalmis ‒ icig.lt“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:37 val.)„DNC“tik rungtynių pabaigoje palaužė „Transalmis – icig.lt“ krepšininkus (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Transalmis“ „Laikinosios sostinės“ turnyrą pradėjo pergale (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)„Omega“ nepasigailėjo BK „Centrė“ ekipos. (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 13:16 val.)„DNC“ šešetukas parklupdė „BK Centre“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 17:46 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 16:06 val.)