Košmaras vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (72:92)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Elektrėnų „Senoji versmė“ iškovojo lengvoką pergalę

2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 22:31 val., peržiūros: 1029

Penktadienį, lapkričio 21 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje savas jėgas išbandė "C" lygos, D pogrupio komandos – "Košmaras" (šeimininkai) bei Elektrėnų "Senoji versmė" (svečiai). Net iš Elektrėnų atvykę svečiai neturėjo didesnio vargo šiose rungtynėse ir visus taškus ant "i" sudėjo antroje rungtynių pusėje.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie vos kėliniui prasidėjus įgavo penkių taškų pranašumą. Kėliniui įpusėjus, "Košmaro" pranašumas dar siekė keturis taškus, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai bei po pirmojo kėlinio turėjo minimalų pranašumą – 19:20. Antrasis kėlinys vyko gan įtemptai. Komandos žaidė taškas į tašką ir Elektrėnų ekipos pranašumas būdavo trapus. Kėliniui einant į pabaigą, svečiai padidino savo pranašumą iki dviženklio, tačiau prieš pasibaigiant kėliniui, šeimininkai sugebėjo kiek apmažinti atsilikimą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 35:42.

Antrąją rungtynių pusę "Senoji versmė" pradėjo su trenksmu ir greit įgavo keturiolikos taškų pranašumą. Kėliniui einant į pabaigą, svečiai vis po truputį toldavo ir taip sugebėjo padidinti savo pranašumą jau iki dvidešimties. Po trijų ketvirčių rezultatas 52:72. Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo pelnydami penkis taškus paeiliui bei taip pasiekė rekordinį pranašumą šiose rungtynėse. Likusi kėlinio dali jau nieko nebelėmė, nes nugalėtojas buvo jau aiškus. Elektrėnų ekipa iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 72:92.

Košmaras: Rokas Petrauskas – 15 tšk., Laurynas Svaikauskas – 15 tšk., Petras Kuzminskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Juravičius – 14 tšk., Dainius Labašauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Elektrėnų „Senoji versmė“: Karolis Jovaiša – 32 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rytis Vičkačka – 19 tšk., Rytis Kijanskas – 15 tšk., Mantas Meidus – 14 tšk., Albinas Grigaliūnas – 10 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“ lengvai įveikė „Ambi“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:13 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:11 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ nesunkiai sutriuškino „New Team“ krepšininkus (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:00 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ aštunfinalį pasiekė antrą kart įveikusi „Ryterna Group“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Senoji Versmė“ po atkaklios kovos išsivežė pergalę į Elektrėnus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)„vaistinė.lt“ parklupdė Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipa ir išlygino serijos rezultatą. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)