emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (99:88)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa.

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 00:01 val., peržiūros: 1444

Pirmadienį, lapkričio 10 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C" lygos, "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos emobilus.lt & SK "Mattas" ir Elektrėnų "Senoji versmė" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (25:11). Antrame kėlinyje emobilus.lt & SK "Mattas" nemažino apsukų ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 26 taškai – (52:26). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko dar 5 taškais padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 31 taškas – (82:51). Ketvirtame kėlinyje Elektrėnų "Senoji versmė" sugebėjo pristabdyti šeimininkų puolimą, laimėjo kėlinį rezultatu – (17:37) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (99:88).

Rungtynės prasidėjo emobilus.lt & SK "Mattas" spurtu – (10:2), netrukus Elektrėnų "Senoji versmė" atsakė – (3:6) laimėta atkarpa ir ir sužaidus apie 4 minutes rezultatas buvo – (13:9). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pagerino gynybą, svečiai pelnė vos 2 taškus ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (25:11).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, vėliau emobilus.lt & SK "Mattas" surengė galingą spurtą – (17:4) ir skirtumas šoktelėjo iki 28 taškų – (49:21). Per likusį laiką Elektrėnų "Senosios versmės" komandai pavyko sumažinti 2 taškais buvusi skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 26 taškai – (52:26).

Trečią kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo pirmų 3 minučių atkarpą – (9:12). Vėliau sekė šeimininkų gerai sužaista atkarpą – (12:5) ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 30 taškų – (75:45). Per likusį laiką svečiams pavyko vienu tašku sumažinti atsilikimą ir po trijų kėlinių komandas skyrė 29 taškai – (82:51).

Ketvirtą kėlinį Elektrėnų "Senoji versmė" pradėjo laimėdama atkarpą – (5:10), vėliau surengė dar vieną spurtą – (4:14) ir kėliniui įpusėjus skirtumas sumažėjo ik 13 taškų – (91:78). Visgi antroje kėlinio dalyje šeimininkai suaktyvino savo gynybą, leido svečiams pelnyti 10 taškų, patys pelnė 8 ir rungtynės baigėsi rezultatu – (99:88).

emobilus.lt & SK „Mattas“: Deividas Baika – 31 tšk. (7 rezult. perd.), Kęstutis Dimitrijevas – 16 tšk. (13 rezult. perd.), Mindaugas Drėzas – 13 tšk., Aurimas Gavelis – 13 tšk., Vilmantas Vainauskas – 10 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Andrius Gumbrevičius – 24 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Dunda – 23 tšk., Rytis Vičkačka – 22 tšk., Lukas Kameneckas – 15 tšk.

Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Abstinentai“ nupūtė Elektrėnų „Senąją Versmę“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Darbiečiai“ tik po atkaklios kovos privertė pasiduoti Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipą. (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 16:05 val.)„vaistinė.lt“ parklupdė Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipa ir išlygino serijos rezultatą. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:11 val.)