Komanda X vs Kulautuva (61:39)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“

2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 1159

Antradienį, gruodžio 9 dieną, "Varpo" gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos antrojo etapo, Mažosios taurės, rungtynės, kuriose "Komanda X" priimė "Kulautuvą". Pirmasis kėlinys nežadėjo gražaus ir rezultatyvaus žaidimo, tačiau vėliau komandos po truputį įsivažiavo, o galiausiai šeimininkai be didesnio vargo nukovė savo oponentus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo neįspūdingu komandų žaidimu. Šeimininkai pirmieji pelnė keturis taškus paeliui ir tik įpusėjus kėliniui vėl buvo pelnyti taškai – šį kartą svečiai pelnė tris. Vėliau šeimininkai pelnė dar šešis taškus paeiliui, tačiau kitą ataką A.Latvelis pridėjo dar tris taškus. Jis vienintelis šiame kėlinyje pelnė taškus savo komandai. Šeimininkai kėlinuką pabaigė taikliu dvitaškiu ir turėjo pranašumą – 12:6. Antrasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Įpusėjus kėliniui, "Komandai X" pavyko padidinti pranašumą iki dviženklio. Visgi, A.Latvelis pelnė dar keturis taškus iš eilės savo komandai ir sumažino atsilikimą iki šešių. Tačiau pirmąją pusę šeimininkai pabaigė 8:0 spurtu ir į didžiąją pertrauką išėjo su dviženkliu pranašumu – 33:19.

Trečiajame kėlinyje geriau atrodė vėl šeimininkai. Jie po truputį didino savo atotrūkį ir kėliniui einant į pabaigą, turėjo jau 24 taškų pranašumą. Visgi, svečiai prieš pasibaigiant kėliniui dar kiek apkarpė atsilikimą, tačiau deficitas išliko ženklus. Po trijų kėlinių rezultatas 51:31. Ketvirtasis kėlinys labiau priminė pirmąjį. Jis buvo toks pats nerezultatyvus. Tačiau šis kėlinys neturėjo didelės reikšmės, kadangi nugalėtojas jau buvo aiškus. "Komanda X" iškovojo pergalę rezultatu 61:39.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Deividas Puodžiulis – 9 tšk. (6 rezult. perd.), Ernestas Kalinskas – 8 tšk.

Kulautuva: Arnas Latvelis – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Emilis Mackevičius – 7 tšk., Aivaras Šilenka – 5 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2014 gruodžio 10 d., 15:05 val.
Dėl pvz. 2 taškų, kartais būna, jog krūvoje po krepšiu, po atkovoto kamuolio puolime, kartais sunku suprasti būtent kas ištikro įmeta taškus, ypač, jei dar numeriai sunkiai įžiūrimi ant aprangų ;)
Anonimas2014 gruodžio 10 d., 13:45 val.
14 numerį pramazinau. Ačiū už pastebėjimą. Atliko tris rezultatyvius perdavimus - ištaisiau. 21 užrašyti 4 taškai, nes tiek ir įmetė. Protokole aiškiai parašyta.
tomuxkur2014 gruodžio 10 d., 08:49 val.
Todėl kad graži panikė sėdėjo šalia statisto ir blaškė jį :)
„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)BC „Straight“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami „Kulautuvą“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)