Celsis vs RVG Baldai (52:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“

2016 sausio 19 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 1076

Sausio 19 dieną, 19:30 val., „Jonučių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Celsis“ (šeiminikai) ir „RVG Baldai“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje „Celsiui“ pavyko pasiekti net 11 taškų pranašumą, tačiau jau labai greitai rezultatas tapo lygus ir komandos dabar rungtyniavo taškas į tašką. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinuke, kuomet M. Stankevičiaus vedami „RVG Baldai“ pasiekė dviženklį pranašumą ir daugiau varžovų artyn nebeprisileido 52:62.

Nors pirmuosius 4 taškus rungtynėse pelnė „RVG Baldai“, tačiau netrukus komanda pateko duobę ir leido varžovams be atsako surinkti net 15 taškų. Skirtumas pasiekė 11 taškų ribą ir atrodė, kad „Celsio“ komanda šį vakarą neturės didelių problemų. Tačiau svečiai labai greitai padarė tinkamas išvadas ir dabar „Celsio“ puolimas buvo visiškai uždarytas. Skirtumas greitai nyko, kol galiausiai komandos jau žaidė taškas į tašką. Abiejų ekipų žaidmas buvo labai nerezultatyvus, krepšininkai dažnai klydo, o aikštelėje netrūko chaoso. Prasidedant ilgajai pertraukai dar niekas nebuvo aišku, o „RVG Baldai“ turėjo tik nedidelį pranašumą 26:28.

Didelių permainų neįvyko ir antroje rungtynių dalyje, komandos ir vėl sunkiai rinko taškus, o skirtumas visą laiką išliko nedidelis. Vis tik ketvirtame kėlinuke įvyko kažkas naujo. „RVG Baldai“ sugebėjo spurtuoti, o komandos lyderiu tapęs M.Stankevičius vien šiame ketvirtyje pelnė net 16 taškų, o atkovoti 16 atšokusių kamuolių, bei išprovokuotos 13 pražangų jį padarė svečių komandos didvyriu. Būtent sėkmingas M. Stankevičiaus žaidimas padėjo „RVG Baldai“ ekipai pasiekti dešimties taškų pranašumą, o per likusį laiką „Celsis“ taip ir nerado būdų atsitiesti 52:62.

Jomantas Eibukas („RVG Baldai“):

„abi komandos susirinko ne pilnų sudėčių, o mes jau antrame kėlinuke pajutome savo žaidimą ir žinojome, kad galime laimėti“.

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Žilvinas Balynas – 12 tšk. (16 atk. kam.), Ignas Krukonis – 7 tšk. (6 išpr. praž.)

RVG Baldai: Mantas Stankevičius – 22 tšk. (16 atk. kam., 13 išpr. praž.), Grant Aleksa – 14 tšk., Karolis Zujus – 10 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„RVG Baldai“ ketvirtfinalį pradėjo sudėtinga pergale tik po pratęsimo (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)