Birštono „Olimpas“ vs KK „13" (108:45)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 13 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą.

2015 vasario 14 d., Šeštadienis, 12:47 val., peržiūros: 1155

Vasario 13-ąją, "Birštono gimnazijos" sporto salėje šeimininkai Birštono "Olimpas" priėmė svečius iš Kauno "KK13" komandą. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai pasiuntė oponentus į gilų nokdauną,o vos penkiese susirinkę svečiai nelabai turėjo priešnuodžių tokiam oponentų žaidimui. Kauniečius į neviltį varė net 9 tolimus metimus pataikęs O.Brazdžionis,kurio buvo pilna abiejose aikštės pusėse. Jau po pirmojo kėlinio ekipas skyrė daugiau nei dviguba taškų žyma,o rungtynėms įsibėgėjant "Olimpas" ėmė triuškinti savo oponentus nepadoriu skirtumu. Rungtynes šeimininkai laimėjo rezultatu 108:45

Rungtynes šeimininkai pradėjo spurtu 11:0,tačiau svečiai sugebėjo šiek tiek atsitiesti ir sumažino deficitą iki 6 (9:15). "Olimpas" pradėjo varžovus bausti tolimais metimais ir vėl ėmė tolti,o kėlinio pabaigoje prasidėjusi baudų metimų serija buvo sėkmingesnė šeimininkams,kurie prametė tik vieną metimą,kai tuo tarpu varžovai nerealizavo net 6. Po pirmojo kėlinio ekipas jau skyrė 16 taškų- 29:13.

Antrajame svečiai ėmė rodyti gyvybės ženklus ir sumažino deficitą iki 10-ies. Tačiau tuo jų puolimas ir baigėsi,o puikiai kamuoliu dalindamiesi šeimininkai pradėjo savo puolimo šou bei baigė kėlinį spurtu 20:3,prie kurio itin prisidėjo 3 iš eilės O.Brazdžionio tritaškiai. Taigi sužaidus pusę rungtynių rezultatas švieslentėje rodė visišką šeimininkų dominavimą 51:24.

Po pertraukos reikalai Kauniečiams ėmė tik blogėti,būdami vos penkiese jie turėjo saugotis prasižengdami,o tai lėmė suprastėjusią gynybą,kuria žaibiškai pasinaudojo "Olimpo" gynėjai, dalindami vieną po kito rezultatyvius perdavimus savo ekipos draugams bei patys sėkmingai drąskydami varžovų gynybą. Birštoniečiai šį kėlinį laimėjo 29:10 ir prieš lemiamą ketvirtį nepaliko jokių vilčių savo oponentams. 80:34.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai atrodė jau nuleidę rankas ir laukė rungtynių pabaigos,kai tuo tarpu gausiai palaikomi savų sirgalių "Olimpo" žaidėjai stengėsi peržengti 100 taškų ribą. Prie to puikiai prisidėjo šių rungtynių naudingiausias žaidėjas O.Brazdžionis,kuris vien per šį kėlinį varžovus nubaudė dar 4 tolimais metimais ir padėjo savo ekipai pasiekti triuškinančią pergalę rezultatu 108:45.

Birštono „Olimpas“: Osvaldas Braždžionis – 30 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Artiomas Marchockis – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Dovydas Peldžius – 13 tšk., Kęstutis Juškevičius – 10 tšk.

KK „13": Audrius Labanauskas – 16 tšk., Remigijus Babenskas – 14 tšk., Gediminas Pajeda – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 10 išpr. praž.)

Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)Birštono „Olimpas“ tvirtu žingsniu žengė į kitą etapą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:01 val.)Birštono „Olimpas“ apgynė namų sienas (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:36 val.)Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:30 val.)Birštono „Olimpas“ po nelengvos kovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:31 val.)Birštono „Olimpas“ vos neužbaigė „Grizlių“ sezono jau pirmajame tarpusavio susitikime. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:12 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)