Omega vs Kauno SRC (70:83)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno SRC“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“

2014 spalio 15 d., Trečiadienis, 22:28 val., peržiūros: 1060

Spalio 15 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Kauno Mero taurės 2014 komandos "Omega" (šeimininkai) ir „Kauno SRC“ (svečiai). Nors „Kauno SRC“ šiame sezone pasižymi ypač rezultatyviu žaidimu ir tiesiog šluoja varžovus sau nuo kelio, bet šį vakarą jiems teko nelengvas išbandymas su "Omegos" krepšininkais. Šeimininkai beveik visų rungtynių metu buvo besivejančių vaidmenyje ir kartais skirtumas išaugdavo iki 20 taškų ribos, bet "Omega" vis rasdavo jėgų atsitiesti, tad ir pati „Kauno SRC“ komandos pergalė nebuvo pasiekta lengvai. O rungtynės baigėsi rezultatu 70:83.

Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu tempu, tačiau pats žaidimas nuo to netapo rezultatyvus, o netgi priešingai, po netaiklaus metimo atsikovojusi kamuolį komanda skubėdamo į puolimą, kur paleisdavo skubotą metimą, tada atsikovodavo varžovai ir vėl viskas kartodavosi. Vistik vienas faktorius leido geriau jaustis „Kauno SRC“ komandai ir tai buvo kova po krepšiais. Būtent tie keli papildomi šansai suteikė galimybę pabėgti nuo "Omegos". Tiesa, skirtumas tarp ekipų išliko labai nedidelis ir dar antrojo ketvirčio metu buvo lygus, bet nuo to momento „Kauno SRC“ žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą, užmėtė varžovus tritaškiais ir nepastebimai susikrovė net 17 taškų pranašumą. Šeimininkai prieš ilgają pertrauką kiek sumažino deficitą, bet „Kauno SRC“ vis dar turėjo solidų pranašumą 30:45.

Po ilgosios pertraukos „Kauno SRC“ pasiekė 20 taškų pranašumą, bet tuomet komandos žaidimas išsiderino. Ypač prastai svečiai dirbo gynyboje, kas suteikė varžovams daug laisvės ir dabar rezultatyvus "Omegos" žaidimas leido sumažinti atsilikimą. Ilgą laiką šeimininkai kantriai artėjo, kol pagaliau „Kauno SRC“ komandos trenerio kantrybė buvo perpildyta ir strategas paprašė minutinės pertraukėlės. "Omega" vis dar buvo užsivedusi, keli fantastiški Tado Vaitkevičiaus dėjimai tik dar labiau įkvėpė komandą kovoti, bet jau buvo per mažai laiko kažką pakeisti iš esmės. Vistik "Omega" pasipriešino garbingai, o „Kauno SRC“ pasiekė eilinę pergalę rezultatu 70:83.

Nugalėtojų treneris A.Žadeikis po rungtynių kalbėjo trumpai: "svarbiausia patekome į Didžiąją taurę".

Omega: Donatas Šliogeris – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Kasperavičius – 11 tšk., Tadas Vaitkevičius – 10 tšk.

Kauno SRC: Šarūnas Dimša – 23 tšk., Karolis Tarvydas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 12 tšk., Jonas Pacevičius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Vos pergalės iš rankų nepaleidęs „Kaunas“, visgi išnešė sveiką kailį prieš „Omega“ ekipą (2014 spalio 17 d., penktadienis, 20:59 val.)„Banga“ be didesnio vargo įsirašė dar vieną pergalę (2014 spalio 10 d., penktadienis, 21:03 val.)„Bangos“ žaidėjai atsilaikė prieš įspūdingą A.Lencevičiaus puolimą (2014 spalio 03 d., penktadienis, 02:33 val.)„Kauno Mero Didžiosios taurės 2014“ finale po emocingos ir įtemptos kovos trofėjų į viršų kėlė „Banga“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:30 val.)Kauno „Mero“ taurėje „Kauno technologijos kolegija“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)Antrame kėlinyje įspūdingą spurtą surengę „Kauno SRC“ žengė į pusfinalį (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 19:30 val.)Kraujo pareikalavusiame pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo „Kauno SRC“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Itin rezultatyviose rungtynėse triumfavo "Kauno SRC" (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 14:39 val.)