ACME vs Lietuvos geležinkeliai (61:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tris kėlinius pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ ketvirtame turėjo pripažinti „ACME“ pranašumą

2015 vasario 17 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 934

Vasario 17 dieną "Kaunbo technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "ACME" priemė svečius "Lietuvos geležinkelius". "ACME" buvo iškovoję septynias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Lietuvos geležinkelių" sąskaitoje buvo septynios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. "ACME" taškus rinko dvitaškiais, o "Lietuvos geležinkeliai" tolimais metimais. Įpusėjus kėliniui svečiai buvo priekyje rezultatu 8:9. Šeštą minutę "Lietuvos geležinkeliai" padidino persvarą iki penkių taškų (8:13), o "ACME" paprašė minutės pertraukėlės. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (10:15). Per likusį laiką svečių pranašumas padidėjo iki septynių taškų (11:18).

Pirmas tris antro kėlinio minutes be klaidų gynėsi "Lietuvos geležinkeliai", o du taiklūs jų tolimi metimai padidino persvarą iki 13 taškų (11:24). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "ACME", kuri pelnė septynis taškus be atsako (18:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei tritaškį pataikė "Lietuvos geležinkeliai", o po dar vieno jų taiklaus tolimo metimo komandas skyrė 12 taškų (18:30). Paskutines tris kėlinio minutes be klaidų gynėsi "ACME", o penki pelnyti taškai paliko "Lietuvos geležinkeliams" septynių taškų persvarą (23:30).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes geriau sužaidė svečiai, kuriems pavyko padidinti persvarą iki 12 taškų (23:35). Trečią minutę pirmus taškus pelnė ir spurtą pradėjo "ACME". Šeimininkai sužaidus šešias minutes pralaiminėjo penkiais taškais (30:35). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:5 laimėjo "Lietuvos geležinkeliai" (30:40). Per paskutines dvi ketvirčio minutes komandos žaidė lygiai (32:42).

Pirmą ketvirto kėlinio minutę penkis taškus pelnė "Lietuvos geležinkeliai" (32:47), o minutės pertraukėlės paprašė "ACME". Po jos komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas vis dar skyrė penkiolika taškų (36:51). Ketvirtą minutę "Lietuvos geležinkelių" puolimas pradėjo strigti, o spurtą pradėjo "ACME". Net 17 taškų be atsako pelnę šeimininkai aštuntą minutę išsiveržė į priekį (53:51). Baigiantis aštuntai minutei varžovų spurtą nutraukė taiklus "Lietuvos geležinkelių" dvitaškis (53:53). Paskutines dvi rungtynių minutes be klaidų gynėsi "ACME", o aštuoni pelnyti taškai jiems leido rungtynes užbaigti pergalingai (61:53).

"ACME" iškovojo aštuntą pergalę, o "Lietuvos geležinkeliai" pralaimėjo devintą kartą.

"ACME" treneris Jonas Čižauskas: "Rungtynių pabaigą sužaidėme labai gerai, o pradžioje žaidimas strigo. Ruošėmės tam dalykui. Varžovų žaidimas pirmoje pusėje sekėsi gerai, pataikė tritaškius, o mūsų žaidimas strigo. Mes žaidėme iki galo ir iškovojome pergalę." Paklaustas, kodėl varžovai rečiau pradėjo pataikyti tritaškius po ilgosios petraukos, treneris atsakė: "Mes akcentavome, kad varžovai pavargs antroje rungtynių dalyje. Turėjome neleisti varžovams atitrūkti didesne nei 15 taškų persvara ir tikėjomės juos pasivyti varžybų pabaigoje. Nors varžovai turėjo septynis žaidėjus ir bandė juos rotuoti, bet priekinėje linijoje buvo labai maža rotacija. Tai lėmė pergalę, rungtynių pabaigoje varžovai pavargo ir mes juos "pasigavome"".

"Lietuvos geležinkelių" treneris Tomas Žvirblis: "Gale rungtynių pavargome, varžovai mus paspaudė, mes pasimetėme ir tiesiog nepataikėme." Paklaustas, kodėl sumažėjo tritaškių taiklių antroje rungtynių pusėje, treneris atsakė: "Pradėjo geriau gintis varžovai, arčiau gynėsi, neleido laisviems mesti, o mes nebepataikėme. Todėl ir pralaimėjome."

ACME: Ignas Plečkaitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 13 tšk., Audrius Kmita – 13 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 17 tšk., Andrius Grabauskas – 14 tšk., Povilas Kliauza – 7 tšk.

Tragiškai paskutinį kėlinį sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ suklupo pireš „KTU“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ paskutiniajame ketvirtyje įveikė „Celsį“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ sezoną pradėjo įtikinama pergale prieš lygos debiutantus (2014 spalio 28 d., antradienis, 01:08 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)