Vilmista vs Baubilas (89:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“.

2015 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 13:46 val., peržiūros: 947

Kovo 11-ąją, „Kauno koelgijos“ mažojoje salėje įvyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp šeimininkų „Vilmista“ ir svečių „Baubilas“. Šios rungtynės jau nebuvo reikšmingos nei vienai nei kitai ekipoms,todėl,negausiai susirinkę žaidėjai,atėjo tiesiog pasižaisti savo malonumui. Žaidime dominavo puolimas ir neretai ekipos pamiršdavo apie gynybą. Pirmoje rungtynių dalyje pirmavę svečiai,antroje pusėje tiesiog nebesuspėjo paskui greitas šeimininkų atakas. Nuo pralaimėjimo „Baubilo“ neišgelbėjo net ir 52 Manto Čipo naudingumo balai bei 30atkovotų kamuolių. „Vilmista“ sezoną baigė trinktelėdami durimis rezultatu 89:70.

Rungtynes ekipos pradėjo dideliu tempu ir jau sužaidus porą minučių rezultatas buvo 10:10. Visgi vėliau šeimininkų žaidimas kiek sustojo,o M.Čipo ir R.Kabašinsko vedini svečiai atitrūko ir po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 10-ies taškų persvara- 26:16.

Antrajame kėlinyje šeimininkų žaidime iniciatyvos ėmėsi du pagrindiniai šios ekipos žaidėjai,tai G.Mikėnas ir Š.Petraitis,kurie kartu pelnė 15 iš 23 komandos taškų ir leido savo ekipai pasivyti varžovus bei alsuoti jiems į nugarą. Po dveijų kėlinių „Baubilas“ vis dar buvo priekyje 40:39.

Trečiajame kėlinyje ir toliau tęsėsi Š.Petraičio solo šou. 15pelnytų jo taškų leido jo ekipai periimti iniciatyvą į savo rankas ir išsiveržti į priekį. Nors „Baubilo“ ekipoje M.Čipas buvo tiesiog nuostabus kovojant po krepšiu ir jau trečiojo kėlinio viduryje peržengė 20-ies atkovotų kamuolių ribą,tačiau pagalbos iš komandos draugų nelabai surado,o kaip žinoma „vienas lauke ne karys“. Prieš lemiamą ketvirtį „Vilmista“ buvo priekyje 65:54.

Ketvirtajame vaizdas nesikeitė ir „Vilmista“ rengė vieną sėkmingą ataką po kitos,kai tuo tarpu „Baubilo“ žaidėjai tiesiog laukė rungtynių pabaigos. Šeimininkai pradėjo triuškinti savo oponentus ir tik rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidę svečiai sumažino deficitą iki 19. Taigi „Vilmista“ sezoną užbaigė laimėdama prieš vienus iš grupės lyderių rezultatu 89:70.

Gytis Mikėnas (Vilmista) : „Pergalę iškovoti padėjo turbūt nusiteikimas varžyboms,gaila,kad tik sezono gale pradėjome taip žaisti. Na,bent jau gražiai užbaigėme sezoną.“

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 40 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Mikėnas – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Šarūnas Orlovas – 14 tšk., Mantas Vilimas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Baubilas: Mantas Čipas – 23 tšk. (30 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 21 tšk., Dmitrij Kvitka – 15 tšk., Ramūnas Švagždys – 11 tšk.

„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„KMT“ nespėjo paskui uraganiškai bėgusius „Baubilo“ žaidėjus. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 18:01 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:51 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Vilmista“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:12 val.)Pakiliai rungtyniavęs „Baubilas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)