Voluktė vs Kauno SRC (93:72)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 01:44 val., peržiūros: 1058

Pirmadienio vakarą, A.Sabonio krepšinio centre, "BaltikSport B lygos" pirmenybėse, "Voluktė" priėmė "Kauno SRC" krepšininkus. Nors rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo aikštės šeimininkams, "SRC" pamažu prisivijo varžovus, tačiau mačo pabaigoje pritrūko kovingumo ir turėjo pripažinti "Voluktės" pergalę rezultatu 93:72.

Rungtynės prasidėjo aštuoniais iš eilės "Voluktės" taškais, svečiai netruko atidaryti taškų sąskaitą (8:4), tačiau skirtumą šeimininkai išlaikė, o kėlinuko pabaigoje pasiekė ir dviženklę ribą – 24:14.

Antrojo kėlinio pradžia vėl sėkmingiau klostėsi aikštės šeimininkams, "Voluktė" nesunkiai padidino savo persvarą iki 14-os taškų (30:16), o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau 18-ka (40:22). Vis dėlto antroje kėlinuko pusėje svečiai atsigriebė ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų – 47:37.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje buvo kiek kitoks, situaciją kontroliavo "SRC" krepšininkai ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų (58:52), tačiau "Voluktė" užbaigė ketvirtį serija 9:4 ir susigrąžino pranašumą – 67:56.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje žaidimas vyko apylygiai, tačiau antroje ketvirčio pusėje "SRC" krepšininkai buvo galutinai palaužti šeimininkų spurto 15:0 (91:65) ir turėjo pripažinti "Voluktės" pranašumą rezultatu 93:72.

Voluktė: Darius Aklys – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Donaldas Jankauskas – 21 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Rimantas Lukoševičius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Justas Vazalis – 13 tšk., Matas Lisajevičius – 12 tšk.

Kauno SRC: Ignas Sinkevičius – 26 tšk., Aidas Makūnas – 15 tšk., Rytis Adžgauskas – 14 tšk., Karolis Tarvydas – 11 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:40 val.)Su vėjo malūnais kovoję „Kauno SRC“ krepšininkai neprilygo „Voluktei“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:28 val.)Kauno „SRC“ susitvarkė su „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Šilainiai“ paskendo „Voluktės“ tritaškių lietuje (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 00:52 val.)Kauno „SRC“ sutriuškino „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Banga“ neapgynė savo tvirtovės ir turėjo pripažinti „Voluktės“ pranašumą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)KK „Pauliukai“ neprilygo grupės lyderiams (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:03 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)