KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs ECCUA-FURNIKA (81:62)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2012 gegužės 21 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Kauno Savivaldybė & Policija" pasidabino aukso medaliais ir tapo pajėgiausia 30+ lygos ekipa

2012 gegužės 21 d., Pirmadienis, 23:50 val., peržiūros: 2819

Pirmadienį gegužės 5 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio 30+ lygos Sportturas didysis finalas, kuriame dėl 1 – osios vietos susigrūmė "Kauno Savivaldybė & Policija" (šeimininkai) ir "Eccua-Furnika" (svečiai). Pirmosios minutės buvo itin sėkmingos aikštelės šeimininkams, kurie išsiveržė į priekį, bei laimėjo ketvirtį. Antrajame kėlinyje, ekipos demonstravo itin kovinga žaidimą ir nei vienai ekipai nepavyko pernelyg išsiskirti. Taigi skirtumas išliko toks pats. Trečiajame kėlinyje komandos žaidi nerezultatyviai, tačiau svečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki 3 taškų. Paskutiniajame kėlinyje įspūdingai atrodė šeimininkai, kurie ženkliai padidino pranašumą ir laimėjo šį mačą, bei aukščiausią vietą (81:62).

Pirmieji taškai tiek vienai tiek kitai ekipai krito identiškai (5:5). Netrukus aikštelės šeimininkai įrodė esantys stipresni ir spurtavo (9:2), bei išsiveržė 7 taškais į priekį. Žaibišku greičiu reagavo "Eccua-Furnika" ir skirtumą sumažino iki minimumo. Kėlinio pabaigoje "Kauno Savivaldybė & Policija parodė ragus ir kiek pabėgo nuo savo varžovų (20:13).

Antrasis kėlinys prasidėjo "sausu" svečių spurtu, kuris pastariesiems leido persverti rezultatą (20:21). Kėlinio viduryje itin didelių spurtų nebuvo ir skirtumas nebuvo pasiekęs 5 taškų ribos. Tik pabaigoje "Kauno Savivaldybė & Policija" sugebėjo kiek atsiplėšti nuo oponentų (37:30).

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė labai nerezultatyviai, dominavo lėtas ir kupinas pražangų žaidimas. Įpusėjus ketvirčiui, ekipas vėlgi skyrė tie patys 7 taškai. Svarbiausias kėlinio momentas įvyko, kai "Eccua-Furnika" pradėjo mažinti atsilikimą. Nors tai vyko ne itin greitai, tačiau užtikrintai ir po 30 minučių deficitas sumažėjo iki 3 taškų (49:46).

Ketvirtąjį kėlinį galingai pradėjo vietos žaidėjai, šie surengė didelį spurtą ir sukaupė rekordinį pranašumą (21 taškas). Po šios atkarpos neliko daug laiko ir tai supratę "Eccua-Furnika" sumažino tempą ir atsipalaidavo. Tuo tarpu "Kauno Savivaldybė & Policija" nužygiavo į pergalę ir triumfavo šiame turnyre (81:62).

"Eccua-Furnika" komandoje naudingiausi buvo Levas Ilijonskis (16 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Marius Gadliauskas (18 tšk. 11 atk.kam. dvigubas dublis) Darius Baltrušaitis (10 tšk. 8 atk.kam)

"Kauno Savivaldybė & Policija" ekipą į pergalę vedė Tadas Ališauskas Tadas Ališauskas (27 tšk. 12 išpr. praž) Šis žaidėjas tapo Didžiojo finalo MVP. Jam puikiai talkino Gintautas Eirošius (13 tšk. 7 atk.kam) Donatas Karalukas (12 tšk. 8 atk.kam).

Rungtynių komentarus matysite video skiltyje.

"Kauno savivaldybė & Policija" atsirevenšavo "Makroflex" ekipai (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ - 30+ lygos finale (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 22:40 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" nesunkiai nugalėjo "Lesto" krepšininkus (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" palaužė negausiai susirinkusią "Makroflex" komandą (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" neturėjo daug vargo su "Lesto" ir pagerino net tris lygos rekordus! (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 19:37 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasiekė sunkią pergalę prieš "Sporto Manija & Ekodora +30" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" antroje varžybų pusėje įveikė "Šernus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ sulaukė pasipriešinimo iš „Sporto Manija & Ekodora 30+“ , tačiau žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:26 val.)