KK „Kauno partizanai“ vs Kaišiadorys (65:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“

2016 vasario 08 d., Pirmadienis, 23:19 val., peržiūros: 1322

Pirmadienį, vasario 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės I pogrupio rungtynės, tarp vietos KK „Kauno partizanų“ ir svečių „Kaišiadorių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau visad vienu žingsneliu priekyje žengę „Kaišiadorys“ išsaugojo iniciatyvą beveik visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 65:71 (16:17, 15:18, 18:16, 16:20).

Rungtynes žymiai užtikrinčiau pradėję svečiai iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau ilgai vietoje nestovėję KK „Kauno partizanai“ sugebėjo persverti rezultatą. Kiek vėliau, abi komandos dar apsikeitė trumpomis atkarpomis, ko pasekoje minimalią persvarą išsaugojo šeimininkai. Nepaisant to, einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą kelias sėkmingas atakas surengę „Kaišiadorys“ susigrąžino pranašumą į savo rankas įgydami vieno taško persvarą. 16:17.

Antro ketvirčio pradžioje ekipos dar kartelį apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių sekė kaišiadoriečių spurtas 0:7, padidinęs skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkams pavyko suregzti kelias rezultatyvias atakas, ko pasekoje jų deficitas kiek sumažėjo. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žaidimas klostėsi praktiškai identiškai, ko pasekoje „Kaišiadorys“ išėjo ilsėtis turėdami keturių taškų pranašumą. 31:35.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę svečiai sugebėjo surengti kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius, kurių dėka skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki aštuonių taškų, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę KK „Kauno partizanai“ čia pat surengė pora greitų atakų, kurių dėka jų deficitas grįžo į pradinę padėtį. Bėgant laikui svečiams pavyko ir vėl atitrūkti, tačiau du tolimus metimus pataikę aikštės šeimininkai braukė deficitą daugiau nei perpus ir sugrąžino į rungtynes intrigą. 49:51.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandos žaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų kurį laiką nesikeitė. Vis tik, savo žaidimą pjutę KK „Kauno partizanai“ surengė spurtą 9:0, kurio dėka sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Vis tik, aikštės šeimininkai pranašumo ilgai neišlaikė, nes čia pat „Kaišiadorys“ susiėmė ir atsakė „sausa“ atkarpa 0:11, kurios dėka svečiai susigrąžino solidesnę persvarą. Rungtynių pabaigoje šeimininkams dar pavyko suregzti vieną ataką, tačiau tas nieko nekeitė ir pergale džiaugėsi „Kaišiadorys“. 65:71.

Po pergalės nugalėtojų treneris kalbėjo: „Šiaip tikėjomės lengvos pergalės. Galvojome, kad priešininkai šiek tiek pakovos, tačiau iškovosime lengvesnę pergalę. O pergalę lėmė darbštus vyrų darbas. Pradžioje padirbo ir puolime, ir gynyboje, tik trečiame kėlinyje su gynyba prasčiau buvo, na, bet viskas gerai, kas gerai baigiasi“.

KK „Kauno partizanai“: Donatas Petrauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Edvinas Zaurys – 16 tšk. (10 atk. kam.), Ernestas Bliudžius – 13 tšk.

„Kaišiadorys“: Martynas Šumskis – 18 tšk., Tomas Butkevičius – 18 tšk., Gediminas Janonis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Kazimieras Motiekaitis – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)J.Abručio vedami „Kaišiadorys“ sutriuškino „Lapes“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:28 val.)