BC „Ambi“ vs OnRoll (43:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“

2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 23:48 val., peržiūros: 1269

Pirmadienio vakarą VDU sporto centre buvo sužaistos C lygos „ALT reklama“ pirmenybių D pogrupio rungtynės (1 etapas). Šeimininkai BC„Ambi“ priėmė „OnRoll“ krepšininkus. Rungtynės prasidėjo permainingai. Svečiai įpusėjus kėliniui spurtavo ir įgijo 4 taškų pranašumą, bet šeimininkai netrukus rezultatą išlygino. Visgi dar kartą spurtavę svečiai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir jam pasibaigus pirmavo rezultatu 12:16.

Antrasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo BC„Ambi“ komandos krepšininkams. Sėkmingos atkarpos puolime ir geros gynybos dėka šeimininkai išlygino ir galiausiai persverė rezultatą savo naudai 19:16. Tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkų gynyba priminė rėtį, taip pat sugriuvo ir puolimo mašina. „OnRoll“ žaidėjai vėl sėkmingai sužaidė ketvirčio pabaigą ir prieš ilgąją pertrauką jau buvo susikrovę apčiuopiamą pranašumą 23:31.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžę abiejų komandų krepšininkai sunkiai rasdavo būdų pelnyti taškus. Per labai nerezultatyvų kėlinuką šeimininkams nepavyko labiau priartėti prie varžovų prieš lemiamą ketvirtį 32:39.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keliomis iš eilės rezultatyviomis svečių atakomis ir skirtumui šoktelėjus iki 14 taškų BC„Ambi“ treneriui neliko nieko kito, kaip tik prašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės į aikštelę sugrįžę šeimininkai sumažino savo deficitą perpus, iki 7 taškų. Tačiau šiose rungtynėse tašką padėjo taiklus M. Jusčiaus tolimas metimas likus žaisti mažiau nei minutę. BC„Ambi“ krepšininkams taškų pelnyti nebepavyko ir nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui „OnRoll“ krepšininkai šventė pirmąją pergalę rezultatu 43:52.

Po rungtynių kalbintas „OnRoll“ žaidėjas Mažvydas Juščius apie rungtynes buvo tokios nuomonės:

„Rungtynės iš tikrųjų buvo įtemptos, nors nesitikėjom. Pirmą pusę galbūt geriau atrodėm. Antroje pusėje šiek tiek vėlavom gynyboje ir puolimas nebuvo toks agresyvus, galbūt mažai sukom kamuolį. To pasekoje varžovai panaikino deficitą ir grįžo į rungtynes , o mes šiaip ne taip išvargome tą pergalė“

BC „Ambi“: Dominykas Apšega – 16 tšk. (11 atk. kam.), Vytautas Pranaitis – 6 tšk., Saulius Grėbliauskas – 6 tšk.

OnRoll: Tomas Ziutelis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Mikutavičius – 10 tšk., Simonas Ziutelis – 9 tšk.

„OnRoll“ nesulaikė L. Garnelio ir krito prieš BC „Straight“ komandą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:53 val.)„OnRoll“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Lapės“ krepšininkus (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 21:33 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)„OnRoll“ nusileido „Grizliams“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 08:44 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ ekipą. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:41 val.)„Onroll“ savo namų aikštelėje buvo sutriuškinti „R2P Sport-2“ komandos (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 06:42 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)