Advokatų kontora „Konsus“ vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (71:84)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 20:33 val., peržiūros: 1254

Lapkričio 30 dieną, 16:00 val., A.Sabonio krepšinio mokykloje, susitiko "C" lygos komandos Advokatų kontora „Konsus“ (šeimininkai) ir emobilus.lt & SK „Mattas“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, iš pradžių atrodė, jog emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai nesunkiai pabėgs nuo savo varžovų ir skirtumas vienu metu buvo daugiau nei 10 taškų. Vistik šeimininkai rado jėgų ir sugražino intrigą. Emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkams pavyko dar kartelį nutolti, bet tai kainavo itin daug jėgų ir tik milžiniškų pastangų dėka jiems pavyko išlaikyti persvarą savo rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 71:84.

Rungtynių pradžioje Emobilus.lt & SK „Mattas“ gana greitai pradėjo tolti ir atrodė, jog šiandien jų lauks nesunki pergalė. Skirtumas jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė 10 taškų ribą, tačiau ta persvara turėjo savo kainą. Svečiai labai greitai rinkosi pražangas ir tai vėliau gerokai sukaustė jų veiksmus aikštelėje. Šeimininkams būtent to ir reikėjo. Jau ne pirmas rungtynes Advokatų kontora „Konsus“ komanda varžovams primeta klampų ir kupiną pražangų žaidimą. Aišku, turint ilgą suolelį toks žaidimo modelis atrodo visiškai neblogai. Ne išimtis buvo ir šis vakaras, skirtumas netrukus pradėjo nykti, bet svečiai vis dar išsilaikė priekyje 34:42.

Po ilgosios pertraukos atmosfera kaito, komandos ne tik dažnai replikavo teisėjams, bet nevengė ir tarpusavyje pasistumdyti, kol galiausiai žaidėjai buvo nubausti techninėmis pražangomis. Emobilus.lt & SK „Mattas“ komanda prarado turėtas pozicijas ir skirtumas galiausiai visiškai išnyko, tad viskas prasidėjo iš naujo. Likusi rungtynių dalis slinko labai lėtai, komandos greitai prisirinko pržangų, vis dažniau buvo metimi baudų metimai. Vistik atėjus lemiamoms minutėms geresnėje pozicijoje atsidūrė Emobilus.lt & SK „Mattas“ komanda, kurios pusėje buvo maždaug 7 taškų persvara. Advokatų kontora „Konsus“ puolė skubėti, bet vietoje tikslių metimų pasipylė klaidos, kurios galutinai palaidojo visas likusias viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:84.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 14 tšk., Vilius Valentinas – 12 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Paulius Lekečinskas – 27 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Eimantas Daunora – 15 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Vytautas Paulauskas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Gavelis – 12 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 01:11 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ pamatus pergalei susikrovė jau po pirmojo kėlinio (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:05 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)