Kautra & Mesoderma-DB vs Vieningas Kaunas (70:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 21:54 val., peržiūros: 917

Sausio 24-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų padėtyje buvusių „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusios „Vieningo Kauno“ ekipos.

Dvikovos starte į priekį veržėsi „Vieningas Kaunas“, tačiau aikštelės šeimininkai neatsiliko, o po 4 L.Steponavičiaus taškų, rungtynių svarstyklės nusviro į kitą pusę (8:7). Po A.Labanausko dvitaškio „Kautra & Mesoderma – DB“ pirmavo 2 taškų skirtumu (12:10), bet vėliau ši komanda stabtelėjo ir žaidimo vadžias perėmė „Vieningas Kaunas“. V.Vaitkevičiaus kariauna su K.Ribikausku priešakyje iniciavo spurtą 0:10 (6 taškus pridėjo minėtas krepšininkas) ir svečiai truktelėjo į priekį 8 taškais (12:20), o galutinį tašką pirmajame ketvirtyje padėjo R.Šapalas, kurio dvitaškis su pražanga padidino atstumą iki 9 taškų ir pirmosios 10 minučių baigėsi rezultatu 14:23.

Antrojo kėlinio pradžioje ekipos panašiu tempu rinkosi taškus ir rezultato skirtumas svyravo tarp vienženklės ir dviženklės ribos. Po A.Labanausko tolimo šūvio „Kautra & Mesoderma – DB“ prisikasė iki 7 taškų (23:30), bet tuomet „Vieningo Kauno“ snaiperiai atsakė dviem tiksliais tritaškiais, o po B.Steponavičiaus dvitaškio aikštelės šeimininkų deficitas šoktelėjo iki 15 taškų (23:38). R.Issak sėkmingos atakos įpūtė gyvybės „Kautros & Mesodermos – DB“ puolime (26:38), tačiau pirmosios susitikimo pusės finiše „Vieningas Kaunas“ dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir įpusėjus mačui džiaugėsi 17 taškų atotrūkiu – 26:43.

Po didžiosios pertraukos „Kautra & Mesoderma – DB“ su A.Labanausku priešakyje ėmė po truputį naikinti deficitą ir jau 9-ojo minėto žaidėjo taško, „Vieningam Kaunui“ beliko 11 taškų (37:48), o R.Issak baudos metimas braukė aikštelės šeimininkų nuostolius iki vienženklės ribos (41:50). Prabudę ir išsijudinę svečiai daugiausiai K.Ribikausko pastangomis susigrąžino dviženklę persvarą, bet paskutinėmis trečiojo kėlinio akimirkomis savo žodį vėl tarė „Kautra & Mesoderma – DB“. Ketvirtį T.Vaitkūno armija baigė 5 taškais be atsako ir prieš lemiamą rungtynių dalį paliko oponentams 8 taškų bagažą – 50:58,

Žaidimo skonį pajutę „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis toliau artėjo prie varžovų ir po truputį leido pajusti savo alsavimą nugaroje. Po M.Karausko tikslaus dvitaškio atstumas ištirpo iki 4 taškų (57:61), tačiau priešingoje barikadų pusėje tritaškį smeigė O.Stropus ir šiek tiek stabilizavo padėtį (57:64). Užsivedę aikštės šeimininkai toliau nenurimo ir, likus žaisti beveik 4 minutes, pjovė atsilikimą iki minimumo (63:64). Vis dėlto „Vieningas Kaunas“ neužleido pirmaujančiųjų pozicijos ir netrukus ėmė ryškinti pergalės kontūrus. Du B.Steponavičiaus dvitaškiais su pražanga grąžino svečiams 7 taškų pranašumą (63:70), o vėliau „Vieningas Kaunas“ surengė spurtą 0:7 ir palaidojo varžovų viltis atsitiesti (67:79). Paskutinį tašką šiame mače padėjo T.Vaitkūnas, bet jo tritaškis dvikovos baigčiai įtakos neturėjo ir susitikimą rezultatu 70:79 laimėjo „Vieningas Kaunas“.

Vilius Vaitkevičius („Vieningas Kaunas“):

Pirmoje pusėje atrodė, kad Jums šiandien nebus ką veikti, tačiau vėliau varžovai atkūrė intrigą ir teko šiek tiek pasinervuoti. Kas leido stabilizuoti padėtį?

„Aš manau, kad padėjo susikaupimas reikiamu momentu. Tiek gynyboje, tiek puolime. Bet vis dar atsiranda chaoso mūsų žaidime. Galbūt šiek tiek išsiderinome po vakarykščio pralaimėjimo. Taip pat ir šiandien nesusirinko daug pagrindinių žaidėjų. Na bet vistiek pergalė pasiekta, tikslas įvykdytas ir stengsimės taip ir toliau žengti.“

Tadas Vaitkūnas („Kautra & Mesoderma – DB“):

„Varžovai buvo ne pilnos sudėties, mes irgi kaip visada buvome ne visi. Varžovų antras penketas už mūsų penketą stipresnis ir tiek.“

„Vieningo Kauno“ pergalės kalviais buvo K.Ribikauskas (19 tšk., 14 atk. k., 6 rez. p.), A.Karla (16 tšk.), O.Stropus (13 tšk., 6 atk. k.), B.Steponavičius (12 tšk., 11 atk. k.), R.Šapalas (10 tšk.) ir D.Plerpa (7 tšk., 9 atk. k., 2 bl.).

„Kautros & Mesodermos – DB“ komandoje išsiskyrė R.Issak (22 tšk., 12 atk. k., 2 bl., 6 išpr. pr.), A.Labanauskas (20 tšk., 11 rez. p.), M.Karauskas (12 tšk., 6 per. k.) ir L.Steponavičius (11 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „Vieningas Kaunas“ pasiekė šeštąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (6-1). „Kautros & Mesodermos – DB“ sąskaitoje dvi pergalės ir keturios nesėkmės (2-4).

„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)Ištvermės mūšyje be keitimų „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ revanšavosi keturiese likusiems „Callcredit“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:00 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:43 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ įtemptoje kovoje palaužė „Acme“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 03:46 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Sanitex“ po trilerio nusileido „Vieningam Kaunui“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 00:09 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)