NEBAJERIS vs JKK "FORTŪNA" (60:87)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 14 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Eigulių pagrindinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

JKK "Fortūna" šventė nesunkią pergalę

2012 balandžio 14 d., Šeštadienis, 20:27 val., peržiūros: 2331

Šeštadienį (04.14), Eigulių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Nebajeris“ (šeimininkai) ir JKK „Fortūna “ (svečiai). Rungtynes nuo pat pradžių į savo vadžias paėmę svečių komandos krepšininkai iškovojo užtikrintą pergalę. Rungtynių rezultatas – 60:87 (17:26, 12:21, 17:21, 14:19).

Pirmą ketvirtį svečiai pradėjo šešias taškais iš eilės. Po du taškus su pražanga pelnė V.Marcinauskas ir M.Čekanavičius. Tada šeimininkų komandos žaidėjas P.Butkevičius atsakė tritaškiu, o M.Kazakevičius pelnė dar du taškus su pražanga svečių komandai. Ir svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 3:9. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir po taiklaus A. Zaso dvitaškio sumažino skirtumą iki trijų taškų. Tiesa tai buvo daugiausia ką jiems pavyko nuveikti šiame ketvirtyje. Jo pabaigoje svečiai dar labiau atitrūko. Rezultatas po kėlinio – 17:26.

Antrajame kėlinuke komandos žaidė labai panašiai, kaip ir pirmajame. Svečiams kur kas geriau sekėsi puolimas. O šeimininkai sunkiai rasdavo kelius link krepšio. Kėliniui įpusėjus svečiai sugebėjo įgyti 18 taškų persvarą. Bet vėliau šeimininkams pavyko pelnyti kelis taškus iš eilės ir sumažinti deficitą. Tiesa kėlinio pabaiga vėl sėkmingesnė buvo svečiams, kurie susigražino 18 taškų persvarą prieš didžiąją pertrauką. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 29:47.

Trečiajame kėlinuk šeimininkam sekėsi šiek tiek geriau. Tačiau svečiai vis teik atrodė geriau ir sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo persvarą. Svečius į priekį šiame ketvirtyje vedė T.Kepežinskas pelnęs 7 taškus, o šeimininkus gelbėti bandė M.Ežerskis ir P.Butkevičius pelnę po 5 taškus. Rezultatas po ketvirčio – 46:68.

Paskutinio ketvirčio metu vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečiai neatsipalaidavo ir neleido savo varžovams mažinti skirtumo, kaip tik jie dar labiau jį padidino. Šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, jų šiame ketvirtyje jie pataikė – 3, visus juos įmetė A.Zasas. Svečiai žaidė greitą krepšinį, atakas stengėsi užbaigti gerajame puolime. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 60:87.

Po rungtynių „Nebajeris“ komandos treneris, Povilas Butkevičius sakė: "Varžovai buvo visuose srityse stipresni, tiek gynyboje, tiek puolime. Matosi, kad gerai susižaidę, turbūt ne pirmus metus kartu žaidžia. Parodė mums, kaip reikia žaisti“.

JKK „Fortūna“ komandos treneris, Tomas Kepežinskas sakė: „Kaip planavom prieš varžybas užpulti greitom atakom, tai taip ir sugebėjom padaryti. Užpuolėm juos greitom atakom, todėl ir laimėjom. Nesitikėjom tokios pergalė, matėm, kad komanda turi gerą centrą, kuris pridarė mums nemalonumų. Tačiau mes gerai sumetėm savo metimus ir sugebėjo iškovoti pergalę “.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai žaidė Aismantas Zasas 18 tšk. (16 atkovotų kamuolių, 5 rez. perdavimai, 10 išprovokuotų pražangų), Povilas Butkevičius 18 tšk., Mindaugas Ežerskis 9 tšk.

Svečius į pergalę vedė Tomas Kepežinskas 23 tšk. (5 rez. perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos), Donatas Krušinskas 16 tšk., Martynas Čekanavičius 14 tšk., Vidas Marcinauskas 12 tšk.

"Nebajeris" šventė pergalę (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 00:24 val.)JKK "Fortūna" be vargo įveikė "Triobet" komandą (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:34 val.)JKK "Fortūna" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" ekipą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:40 val.)JKK "Fortūna" aštuntfinalyje palaužė "J.Dobkevičiaus komandą" (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 21:44 val.)Tik po pratęsimo "Triobet" palaužė "Nebajeris" ekipą (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:52 val.)"Kauno Rami" rungtynių pabaigoje palaužė "Fortūną" ir pateko į "Sportturo" taurės pusfinalį (2012 gegužės 05 d., šeštadienis, 21:01 val.)Nerezultatyviose rungtynėse " A.Sabonio KC" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Nebajerio" ekipą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 21:47 val.)