BMS & KK POLICIJA vs KK SNAIPERIAI (80:69)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"BMS & KK Policija" įveikė "KK Snaiperius"

Andrius Slavinskas (BMS & Policija) šiandien buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas
2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 18:44 val., peržiūros: 4052
Dar vienose "Aukso+" lygos rungtynėse, vykusiose šį sekmadienį VRM sporto centre, susitiko be pralaimėjimų žengianti aikštės šeimininkė "BMS & KK Policija" bei pergalės jausmo dar nepatyrę "KK Snaiperiai". Pergalę, kaip ir buvo tikėtasi, reultatu 80:69 iškovojo "Aukso+" lygos lyderiai "BMS & KK Policija", kurie rungtyniaudami daug protingiau išsaugojo per pirmąją rungtynių pusę susikrautą pranašumą. Tai buvo jau penktoji jų pergalė, o tuo tarpu "KK Snaiperiai" savo sąskaitoje teturi 3 pralaimėjimus.

Susitikimo pradžioje abi komandos puolimą grindė tritaškiais metimais. Iki kėlinio vidurio aikštėje vyko atkakli ir lygi kova, tačiau pirmajam ketvirčiui įpusėjus aikštės šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako tuo pačiu išsiverždami į priekį.
"BMS & KK Policija" žaidėjai puikiai atako iš dvitaškio zonos pataikę visus pirmus septynis metimus. Po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė 7 taškai – 23:16.

"KK Snaiperiai" žaidėjai antrajame ketvirtyje puolė pagrinde pavieniui ir dažnokai klydo, "BMS & KK Policija" varžovų "dovanėles" puikiai išnaudodavo ir kontraatakuodami rinkdavo lengvus taškus iš po krepšio. Visgi ketvirčio gale svečiai susiėmė ir surengę nedidelį spurtą 6:0 kiek aptirpdė savo taškų deficitą. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 43:33. Šeimininkai pirmus du kėlinius demonstravo pavydėtiną žaidimo drausmę suklydę vos du kartus.

Iš karto po pertraukos
"BMS & KK Policija" ekipa apipylė priešininkus tritaškių kruša, pataikę 4 tolimus metimus iš eilės ir vienu metu komandas skyrė jau 19 taškų. "KK Snaiperiai" nė nemanė nuleisti rankų. Svečiai laimėdami daugumą dvikovų po krepšiu ir tuo pačiu po kelis kartus kartodami savo netaiklius metimus spurtavo 13:2. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos likus porai sekundžių taiklus Tado Gaurilčiko tritaškis sumažino skirtumą iki 6 taškų ir prieš paskutinįjį ketvirtį rezultatas buvo 60:54.

Ketvirtąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo
"BMS & KK Policija" padidinusi savo pranašumą iki dviženklio skaičiaus. Kad ir kaip snaiperiai besistengė jiems nepavykdavo primesti savo žaidimo stiliaus. Šeimininkai išlaikė persvarą iki dvikovos pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 80:69.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Mindaugas Brazys teigė, jog tai buvo pirmos lengvesnės rungtynės, o kaip pagrindinę pergalės priežastį įvardino didesni savo žaidėjų meistriškumą. Treneris visų komandos narių vardu pareiškė užuojautą ekipos vadovui ir žaidėjui Raimundui Miladauskui dėl tėčio mirties.

"BMS & KK Policija" gretose rezultatyviausias buvo Andrius Slavinskas pelnęs 26 taškus, 25 savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Tadas Simutis. Negalima nepaminėti puikiai savo komandai dirigavusio Mindaugo Mingėlos atlikusio net 11 rezultatyvių perdavimų.

"KK Snaiperiai" ekipoje Tadas Gaurilčikas įmetė 22 taškus. Aismantas Zasas atliko dvigubą dublį – 19 taškų, 11 atkovotų kamuolių. Paulius Dambauskas į komandos kraitį įnešė 16 taškų.
"BMS & KK Policija" vėl nugalėjo "Žalvarį" (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)"BMS & KK Policija" sutriuškino "Sabonio KM-89" (2007 sausio 19 d., penktadienis, 21:56 val.)"BMS ir KK Policija" išplėšė pergalę prieš "Žalvarį" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:13 val.)"Era+Eternit" lengvai sutriuškino "KK Snaiperius" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:42 val.)"BMS & KK Policija" namuose šventė netikėtą pergalę (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:24 val.)"BMS & KK Policija" ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2007 kovo 20 d., antradienis, 23:16 val.)Sunki "BMS & KK Policijos" pergalė vėl po eilinio pratęsimo (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:56 val.)Eilinė "BMS & Policijos" ekipos pergalė tik po pratęsimo (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Energijos sistemų serviso" ekipai teko pripažint "KK Snaiperių" pranašumą (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Forto siena" "KK Snaiperiams" gimtadienio proga padovanojo sutriuškinimą (2007 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)