Sporto manija vs Advokatų kontora „Konsus“ (104:85)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 20 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį

2015 kovo 21 d., Šeštadienis, 01:39 val., peržiūros: 977

Penktadienį, kovo 20 dieną, VDU sporto centre įvyko „C“ lygos ketvirtfinalis tarp vietos „Sporto manijos“ ir svečių Advokatų kontoros „Konsus“. Pirmąjį susitikimą po nelengvos kovos laimėjo „Sporto manijos“ ekipa. Šiandien šeimininkai rimtesnį pasipriešinimą patyrė tik pirmajame kėlinyje, kadangi nuo antrojo kėlinio pradžios jie pradėjo bėgti nuo savo varžovų. Susikrovę dviženklę persvarą, jie ją išlaikė ir be didesnio vargo šiandien laimėjo bei iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo keliomis sėkmingomis atakomis abiejų komandų atžvilgiu. Po jų rezultatas buvo lygus, bet tuomet „Sporto manija“ spurtavo 12:2 ir susikrovė dviženklę persvarą. Po šalto dušo atsigavę svečiai pelnė aštuonis taškus paeiliui bei beveik pavijo savo varžovus. Šeimininkai pridėjo dvitaškį, bet „Konsus“ kėlinuką užbaigė 9:2 atkarpėle ir po pirmojo ketvirčio turėjo trijų taškų pranašumą – 21:24. Antrajame kėlinyje „Sporto manija“ pradėjo demonstruoti savo žaidimą – greitos atakos, taiklūs tolimi metimai ir rezultatyvus žaidimas. Kėlinys prasidėjo 15:5 šeimininkų spurtu. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingomis atakomis, bet šeimininkai pataikė tris tolimus metimus paeiliui ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas po pirmosios rungtynių pusės buvo 10 taškų – 55:45.

Antrąją rungtynių pusę kiek sėkmingiau pradėjo „Konsus“, kurie mažais žingsniais pradėjo artėti link savo varžovų ir įpusėjus kėliniui turėjo penkių taškų deficitą. Visgi, D. Rinkūno vedina „Sporto manija“ spurtavo 11:0 ir vėl galėjo kiek lengviau atsipūsti, kadangi komandas skyrė vėl solidus skirtumas. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 78:65. Ketvirtajame kėlinyje „Konsus“ dar bandė gelbėtis iš skestančio laivo, tačiau „Sporto manija“ neprisileido savo varžovų ir nemažinę apsukų toliau bėgo nuo jų. Išnaudoję varžovų klaidas jie pradėjo dažniau bėgti į greitą puolimą bei taip galutinai padėjo tašką ne tik šiose rungtynėse, bet ir visoje serijoje. „Sporto manija“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 104:85 bei toliau tęsia savo pergalingą žygį.

Sporto manija: Deividas Rinkūnas – 26 tšk. (9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 14 tšk., Mantas Kudirka – 13 tšk., Mantas Kvedaras – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Ruslanas Babilevas – 11 tšk., Vytautas Žvirblis – 10 tšk., Mindaugas Mackevičius – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Jasevičius – 23 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.), Algirdas Janonis – 18 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam.), Paulius Meiliūnas – 11 tšk. (8 išpr. praž.)

M.Vaškūnas („Sporto manija“):
„Kaip ir pirmose varžybose, taip ir šiandien ryškiai pasimatė, kad mūsų suolelis yra ilgesnis. Pirmus du kėlinius kaip ir lygiai žaidėm, o trečiame ir ketvirtame kėlinuose jie paprasčiausiai pavargo.“

Pusfinalyje „Sporto manijos“ lauks akistata su „Kėdainiai & Addeco“ ir „Lietuviški patiekalai“ poros nugalėtojais.

„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:36 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)