Kauno TPMC vs BC „Gazuotas pienas“ (74:65)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 16 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Gynybinio stiliaus rungtynėse ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė

2018 gegužės 16 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 795

Trečiadienį, gegužės 16 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės 2018, turnyro rungtynės tarp B pogrupio komandų – aikštelės šeimininkų „Kauno TPMC” bei svečių BC „Gazuotas pienas“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni atrodė svečiai, tačiau viskas pasikeitė antroje rungtynių pusėje, kuomet aikštelės šeimininkai pradėjo diktuoti savo sąlygas ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie skaičiavo neženklų pranašumą. Maždaug pusę kėlinuko pranašumą savo rankose turėjo būtent pastarieji. Tačiau tuomet neblogą atkarpą sužaidė svečių ekipa ir perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:22. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau vėliau BC „Gazuotas pienas“ vėl sužaidė neblogą atkarpą ir pradėjo staigiai tolti nuo savo varžovų bei netrukus komandas skyrė jau dviženklis skirtumas. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų pakito nežymiai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:40.

Trečiąjį kėlinį kur kas užtikrinčiau ir aktyviau gynyboje pradėjo „Kauno TPMC“ ir sužaidus kiek daugiau nei minutę, jau buvo išlyginę rezultatą. Tuomet taiklų tritaškį smeigė svečiai, bet tai buvo viskas ką jie sugebėjo padaryti. Per likusį kėlinio laiką jie svaidė vieną po kito metimus pro šalį ir per tą laikotarpį pelnė vos vieną tašką. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo 51:44. Lemiamą rungtynių ketvirtį kiek geriau pradėjo „Kauno TPMC“, kurie netrukus jau patys skaičiavo dviženklį pranašumą. Po minutės pertraukėlės, BC „Gazuotas pienas“ pradėjo spausti savo varžovus ir per kiek daugiau nei minutę, kirpo savo atsilikimą perpus – iki šešių taškų. Visgi, tuomet K.Šarukas pataikė du dvitaškius, A.Makūnas pridėjo tris tritaškius ir rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus. Galutinis rungtynių rezultatas 74:65.

Algirdas Žadeikis („Kauno TPMC“):
“Antroje rungtynių pusėje, manau, labiau užsidegė tas noras laimėti. Pirmoje rungtynių pusėje gal pagalvojau, kad priešininkas yra silpnesnis, bet labai greitai įsitikinau, kad tai yra visai kita BC „Gazuotas pienas“ komanda nei ta, kuri buvo A lygoje. Priešininkai tikrai labai greitai bėgo, žaidė entuziastingai. Mes su noru pradėjome žaisti antroje rungtynių pusėje ir gal šiokia tokia didesnė patirtis davė savo vaisių“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2018 gegužės 23 d., 19:12 val.
Čia kažkos nepavykes projektas...pienas susirenka žaidejus,silpnesniu komandu lyderius ir niekad nieko nepasiekia..reiktu keisti komplektacija tureti savo žaidejus ir per kelis metus butu galima kažka rimciau pasiekti..
Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė BC „Gazuotą pieną“ (2018 gegužės 23 d., trečiadienis, 20:05 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 23 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Kauno autobusai“ triumfavo „Laikinosios sostinės“ Didžiojoje taurėje (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:35 val.)