KMAIK vs BC „Gazuotas pienas“ (60:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje

2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 00:44 val., peržiūros: 1201

Pirmadienį, lapkričio 24 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko KMAIK (šeimininkai) ir BC „Gazuotas Pienas" (svečiai). Iki šio turo abi komandos turnyrinėje lentelėje žengė greta, tačiau svečiai buvo iškovoja viena pergale daugiau. Šioms varžyboms dar daugiau intrigos pridėjo ir tai, jog jas KKL paskelbė dienos rungtynėmis. BC "Gazuotas Pienas" jau pirmajame kėlinyje susikrovė apčiuopiamą persvarą ir jos neišleido iki pat rungtynių pabaigos. Svečiai šventė pergalę – 74:60(18:9, 26:22, 13:13, 17:16).

Rungtynės geriau pradėjo svečiai, kurie jau pirmajame kėlinyje puikios ginybos dėka sugebėjo susikrauti 9 taškų pranašumą – 18:9.

Antrasis ketvirtis buvo pats rezultatyviausias rungtynėse. Svečius šiame kėlinyje į priekį vedė A.Borodinas, žaidėjas išviso per šį kėlinį surinko 12 taškų. KMAIK komanda taip pat turėjo žaidėjų kurie puikiai rinko taškus, po krepšiu G.Kiščiūnas ir A.Gudaitis buvo sunkei sustabdomi. Šiame kėlinyje vyravo kietas žaidimas, kartais net gi per daug, M. Stankevičiui netgi buvo prakirstas antakis. Rezultatyvų bei krauju paženklintą kėlinį, vėlgi laimėjo svečiai ir po 20 minučių kovos jie buvo priekyje – 44:31.

Antrojoje rungtynių pusėje toliau vyko atkakli kova, tačiau BC "Gazuotas Pienas" neprisileido per ne lyg arti savo varžovų, KMAIK komanda ketvirtojo kėlinio viduryję buvo šiektiek sumažinę atsilikimą – 54:61. Tačiau svečiai neleido dar labiau sumažinti turimos persvaros ir patys smeigė tritaškį, po kurio net KMAIK komandos treneris suprato, jog pergalės šiandien jau nebepavyks iškovoti ir išleido kelis, net nerungtyniavusius iki tol žaidėjus. BC "Gazuotas Pienas" šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 74:60.

KMAIK: Gražvydas Mockus – 16 tšk., Aurimas Gudaitis – 14 tšk. (13 atk. kam.), Gytis Kiščiūnas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

BC „Gazuotas pienas“: Aidas Borodinas – 19 tšk., Mantas Stankevičius – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Gasperavičius – 12 tšk., Martynas Stonkus – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įveikė Žaliai-baltus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)„VU KHF“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2014 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)