BC „Straight“ vs Žaliai-Balti (72:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Tvirčiau sužaistas lemiamas ketvirtis leido iškovoti pergalę BC „Straight“ ekipai

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 00:18 val., peržiūros: 1182

Antradienį, lapkričio 26 dieną, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje susikovė "C" lygos, F pogrupio komandos – "BC "Straight" (šeimininkai) ir "Žaliai-Balti" (svečiai). Pirmoji rungtynių pusė vyko gan permainingai. Tai viena, tai kita ekipa įsiverždavo į priekį. Į ketvirtąjį kėlinį komandos žengė esant lygiam rezultatui ir lemiamais momentais geriau sužaidę šeimininkai, apgynė savo namų sienas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 4:13. Visgi, šeimininkai atsigavo po šalto dušo ir surezgė sėkmingą 12:0 spurtą, kurio dėka jie įsiveržė į priekį ir išsaugojo pranašumą pasibaigus pirmajam kėliniui. Po pirmojo kėlinuko rezultatas 19:17. Antrąjį kėlinį vėl geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė devynis paeiliui taškus bei vėl susigrąžino pranašumą į savas rankas. Likusią ketvirčio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir "Žaliai-Balti" po pirmosios rungtynių pusės buvo priekyje, rezultatu 32:36.

Antrąją rungtynių pusę kiek tvirčiau pradėjo "Straight" ekipa, kurie pelnė penkis paeiliui taškus bei persvėrė rezultatą. Likusią kėlinio dalį komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir prieš ketvirtąjį kėlinį vyravo lygybė – 49:49. Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem taikliais E. Kajalavičiaus tritaškiais ir svečiai įsiveržė į priekį. Tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 13:2 bei įpusėjus ketvirčiui turėjo penkių taškų pranašumą. Kėliniui einant į pabaigą, rezultatas vėlgi buvo lygus. Lemiamomis akimirkomis tvirčiau atrodė "Straight" krepšininkai, kurie pataikė septynis mestus baudos metimus iš aštuonių, sėkmingiau dirbo gynyboje bei iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 72:65.

BC „Straight“: Edvinas Rinkevicius – 18 tšk., Paulius Stankūnas – 17 tšk., Vilius Ramonas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Laucevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Žaliai-Balti: Edgaras Kajalavičius – 20 tšk., Tomas Kerevičius – 10 tšk., Gytis Banevičius – 8 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 10:33 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Nepyk“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:53 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Žaliai Balti“ po įtemptos kovos nusileido „Nepyk“ ekipai (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ įveikė „Straight“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)"Kėdainiai & Addeco" nesunkiai susitvarkė su BC "Straight" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)