Ryterna vs Norvelina (62:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 19:34 val., peržiūros: 914

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ ir svečių teisėmis atvykę „Norvelina“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Toliau ekipom sunkiai sekėsi rinkti taškus, o „Ryterna“ įgijo 3 taškų pranašumą. Antrame kėlinyje V.Vainauskas įnešė „Norvelina“ ekipoje puolime energijos ir sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas – 22:28.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ pradėjo žaisti per savo centrą, kur susigrąžino lyderio vaidmenį, tačiau greitai gavo penktą asmeninę pražangą ir buvo priverstas anksčiau laiko baigti rungtynes. Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir „Ryterna“ išsaugojo trijų taškų pranašumą. Ketvirtame kėlinyje „Norvelina“ klydo puolime, o šeimininkai varžovų klaidas paversdavo taškais ir svečiai buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Ryterna“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 62:55 (11:8, 11:20, 20:11, 20:16)

Po laimėtų rungtynių „Ryternos“ ekipos treneris,M.Šidlauskas , kalbėjo:

„Pirmos rungtynės šį sezoną. Sunkiai sekėsi įsivažiuoti ir pasiruošimas sezonui kaltas buvo, bet džiugu, kad antroje pusėje atradome jėgų ir iškovojome pergalę.“

Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)Antroje rungtynių pusėje lyg iš natų žaidusi „Ryterna“, aštuntfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:06 val.)Pogrupio lyderių mače „Ryterna“ po pratęsimo krito prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)Vos vieną metimą prametusio V. Grinio vedama „Ryterna“ sutriuškino „Omegą“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)